• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    XMEDA: Seiko 6117-6419 Navigator Timer GMT
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BACCARA: co je na vicku za typovy cislo?
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    VEEHELL: tak jako hezký to je...osmnáct stovek by za to dal... :-)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    tak mi dnes dorazily ty 24h .... :D

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER:
    - Meiselova/Majzlova ulice u Staromaku
    - Panska ulice u Vaclavaku
    - hodinarstvi @prosteprim (IG)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Uměli byste prosím doporučit, kde nejlépe sehnat zachovalé, původní PRIM a kde je dlouhodobě servisovat?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A dnes mi pribyly tyhle :) Na fotce to neni tak znat, ale ta plocha z kazdyho uhlu vypada trochu jinak a ty cislice, tecky i raficky ve tme sviti. A jako bonus datumovka nezaclani misto trojky a ma to 10Bar a velkou baterku CR2012 co asi taky vydrzi 7-8 let jako v tech mych druhych Casiich s diginama. A nejspis i dyl, protoze tyhle nemaji svetlo, pipaky a diginy. :)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Podobny, jen starsi, zverstva nosil Jay Leno :)

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    AMSTERDAM: Hlavne leda do krabicky, za ty koliky, co z toho trci, zachytne uplne vsechno :)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    jeste nevim, co si mam myslet, mozna to je pekny a mozna to je strasne osklivy.

    Seiko Prospex Speedtimer Solar Chronograph Watches For Budapest World Athletics Championship | aBlogtoWatch
    https://www.ablogtowatch.com/seiko-prospex-speedtimer-solar-chronograph-watches-for-budapest-world-athletics-championship/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA:
    XMEDA:

    Takhle vypadaji

    JJOXER
    JJOXER --- ---
    AMSTERDAM: Auto nemám a kluka taky ne, ale nový hodinky přišly (: Bauhaus vzal za své, ale spokojený jsem velmi!

    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Summer mode

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tak peripetie s Alpinama jsou snad fuč. Luneta opravena a strojek jede naprosto úžasně. Stačí je mít furt na ruce a ob den nechat přes noc ciferníkem nahoru a drží si krásnou přesnost kolem jedné vteřiny od času atomových hodin. Normální nošení každý den ztratí cca 1,5 s a noc ciferníkem nahoru zase 3 vteřiny přidá. Vypadá to, že je budu muset nastavovat jenom když se bude měnit počet dní v měsíci.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    po tátovy +- 1977
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MULISAK: ono te to prave v idealnim pripade probudi tak, ze z toho frustrovanej nebudes
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    LORD_DE_SEIS: jsem frustrovaný už jen z budíku a každé ráno ho chci rozšlápnout....aby mě ještě budily hodinky, kdy si ony usmyslí, že má REM fáze je taková či maková ?! To ani omylem !
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KALIBAN: to je přesně to, o čem sním :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LORD_DE_SEIS: muj problem byl, ze mi delalo problem spat s hodinkama, bez nich to mereni neni tak dobry... nicmene tak v tretine noci jsem se fakt probudil o ctvrt hodiny pred budikem a uplne fresh... to ti pak udela velkou radost :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    LORD_DE_SEIS: ja uz roky pouzivam Sleep as Android ktery ma moznost pripojeni chytrych hodinek.
    Nejaky cas sem zkousel MiBand.
    Co se tyce monitoringu toho jak se melu v posteli, fazi spanku atd tak to vychazelo +/- podobne jak z naramku tak z telefonu polozeneho vedle.
    Jestli funguje buzeni v ty nejlepsi fazi - ano, nebo minimalne placebo funguje.

    Nejvetsi vyhoda naramku/chytrych hodinek je, ze dokaze budit vibracema.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam