• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOPS: Nooo. Pokud tim myslis vek 70+ tak joo :) myslim ze je krome tech obrich IWC nosil Schwarzenberg. A vetsinou co jsem je videl je maji starsi panove co se jim uz horsi oci a nic jinyho neprectou.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Hlavne ne santos...

    JOPS
    JOPS --- ---
    KALIBAN: Hele, mně se Penerai dříve taky nelíbily, ale podle mě to jsou hodinky, do kterých musíš vyrůst. Teď se mi líbí jak na fotkách, tak i na ruce. Ale ještě musím počkat s nákupem :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TANTRAMAN: Jsou krásný ale to ruční natahování by mě asi strašně obtěžovalo. A ta vodotěsnost taky. Přijde mi šílená představa mít hodinky za desítky - stovky tisíc a bát se s nima vlézt do bazénu.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Chrona mám. Speedy a Chronomaty. To je už moc.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: Jop, koukal jsem. Zase, nevim. Mám přepotápkováno. Ale to ouško jsem prostě ještě neměl. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    UMIAKI: Oris mám Aquis calibre 400 5 days. To mi od Orisu bohatě stačí.
    Cartiery uvažuju, ale v životě jsem to neměl na ruce a vůbec netušim, kterou na kterou referenci se případně orientovat.
    Stejně tak jestli Tanky, nebo třeba Santosy.
    Longines jsem zkoušel u bechyněho a ty pouzrda, respektive dlouhý nožky, mi na ruce vůbec nesedí. :( Navíc pilotky už mám marky XVI, což mi asi stačí.

    Takže krom níže jmenovaných mě jestě napadly JLC Reverso, Blancpain Fifty phantoms (cena je jinde, vim), Pamy, ale nevim který...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Kup si Heuer bundeswehr. A nebo moderni remake - Sinn 103 St
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    JOHN_LENON: Oris ProPilot X Calibre, Cartier Tank, Longines Spirit Zulu Time :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a nebo uplne z jinyho soudku... ktery teda netusim proc se mi na ruce tak strasne libej... na obrazkach sem z toho byl uplne nevim proc jsou hnusny.. pak sem si je nekde vzal na ruku a uplne me to nadchlo...
    cena v budgetu :)
    P: Panerai PAM01085 Luminor Blu Mare 44mm - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/163844-p-panerai-pam01085-luminor-blu-mare-44mm/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: ja se chodim trapit tim ze si nechci koupit tyhle... typek je zda se zoufalej, jeste dolu trosku pujde... a jsou to moje snovy hodinky celou dobu co o hodinkach vim...
    P: IWC Portugieser IW371605 - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/161717-p-iwc-portugieser-iw371605/#comment-2893802

    jasne, neni to uplne v budgetu, ale koupe je to dobra :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JJOXER: To bych už silhal po diplomatech, nebo orlicich.


    Ale ta cenovka je pro mě neobhajitelna.

    Kdyby to prodávali za půlku, tak klidně.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    A co malá domů? Třeba PRIM Brusel 42?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LELI: Je mi to úplně fuk.

    Jen nemusejí vypadat jak po autonehodě.
    LELI
    LELI --- ---
    JOHN_LENON: chces novy nebo pre-owned?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: Modrý 36 s fluted lunetou jsem si koupil když se mi narodil první kluk.

    Takže tudy cesta taky nepovede.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Nasusni jeste sto a vem datejusty :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JJOXER: Jsou v širším výběru, ale zatím je poráží SBGA415.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam