• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Pánové, jelikož jsem chudý. Teď se žením a celý život si tak nějak chci ozkoušet automaty, ale zároveň mít hodinky na které prostě nedosáhnu. Je toto hodně blbý nápad? co se týče značky tak už dlouho jedny mám, a ty docela drží, jen ne automaty.

    Hodinky Invicta Pro Diver Men Automatic 40mm 8927OB

    Rozmluvte mi to. :-/ ale nějakých 5,5 za automaty mi přijde podezřelé, na druhou stranu je to první pokus o ně.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    1969, 6146-8000

    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    The Swatch x Blancpain collaboration could be more impressive than the MoonSwatch
    The Swatch x Blancpain collaboration is more impressive than the MoonSwatch | British GQ
    https://www.gq-magazine.co.uk/article/swatch-blancpain-collab-tease-2023

    Tak o vikendu asi bude zase spousta legrace kolem Swatch boutiqeu...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TOMMY_: ... k hernám.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: Richard Chlad.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: kdo to je?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: Ona ta trojka je celá taková zvláštní.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Zas mu to sedi k brejlim. Botam. Zene. Autum. Posilovne.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kolotoc

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kdyby ty Moonswatch staly 1500,- tak nereknu.. ale takovy prachy za takovou plastovou volovinu? :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    zas na druhou stranu ty moonswatch možná za pár let půjdou s cenou nahoru, protože těch, co budou funkční, nepoškozený a v dobrý stavu moc nebude 😁
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tak. Kazdej slusnej clovek by aspon jedny mel mit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Kupujete radši moonwatche. Těch je dost a pusher vám neulitne po půl roce. 🤷🏻‍♂️😀
    LELI
    LELI --- ---
    Moonswatch je za me super, je to lehky, akorat se blbe shani, ale o to zajimavejsi darek to zase je. :-)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    GLOBETROTTER: Mně se fakt líbí ten bioplast, co používají, ale radši bych si takhle koupil G-Shocky. Jinak tyhle Swatche vypadají celkem levně a ošklivě. Slouží imho jen jako jakože conversation starter.

    A btw updatované G-Shocky 5600 (i.e malé) s MIP displejem a rádiem řízené by byl nejlepší update pro hodinkový svět :-)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    GLOBETROTTER: u nás na úřadě je měla pani a já byl tak drzej, že jsem se zeptal jestli mi je neukáže. Jsou strašně lehoučký, dokonce bych řekl, že na ty komplikace co to má, tak oproti obyč swatchkam jsou lehčí. Ale hezké byly, to zase nemůžu říct že ne. Na pohled/ohmat z blízka opravdu příjemný.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Otevřeli jsme padělek Rolex za 20,000 Kč a porovnali s originálem! @prazskehodinarstvi
    https://www.youtube.com/watch?v=PB_KOxSwBJ4
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Tak jsem dnes poprvé viděl v reále ty slavné Moonswatch, celou kolekci 11 barev, za výlohou. Musím se přiznat, že bych si radši koupil Casia, i kdyby stály stejně :-)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    KALIBAN: Mel jsem zluty kratasy :)))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SUMPTN: kerka, mercedes, apcka.... :)

    zajimava barevna kombinace, pekny hodinky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam