• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Z4IK: Na čem je mas?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Nechce nekdo Seiko SKX009 pepsi? Neměl jsem je tak rok a půl na ruce a přijde mi to škoda a můžou dělat radost někomu jinýmu. Nechám za 5000 (stav - jak z bavlnky)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AMSTERDAM: Kaufland se snaží být jako Amazon a prodává tam kde kdo.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    MILAZAJICEK: palec nahoru za Kaufland :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Zvažuji nějaké levnější hodinky než se rozhodnu k nějakým dražší celkem se mě líbí tyto. Nemáte je někdo navíc? Na nových netrvam

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hodinky které zdobí 12 různých meteoritů
    Roj meteoritů od Luis Moinet v Guinnessově knize rekordů - Watch It!
    http://watchit.cz/roj-meteoritu-od-luis-moinet-v-guinnessove-knize-rekordu/
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jeste jsem k narozeninam dostal tyhle ;o)

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VACA: Ja jsem je dostal pred lety k narozeninam, a od ty doby je obcas nosim. Nejlepsi vyuziti na konferencich nebo spolecenskych akcich kde se nudim, kdy si nahmatam tajne cas a nemusim pred ostatnimi koukat na hodinky. ;o)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    měl jste nebo máte někdo hodinky z Tokyoflash? Teď jsem si vspoměl, že před mnoha lety jsem po tom strašně toužil jak to bylo ujetý a docela mě překvapilo, že to furt žije a ty hodinky jsou furt stejně a i více ujetý :D
    Dneska už bych si to asi nepořídil. Ty mechaniky jsem si zamiloval. Ale přijde mi to jako zajímává kuriozita pro někoho kdo nosí víc hodinek

    Třeba tohle je úlet :) , člověk musí studovat manuál aby vůbec zjistil kolik je hodin :D

    Light Up Watch | Adjust Wood | Tokyoflash Japan
    https://tokyoflash.com/collections/watches/products/adjust-wood-led-watch
    VACA
    VACA --- ---
    OVERWATCH: Kdyz jsem ten koncept kdysi davno videl poprvy, tak me to nadchlo. I vzhledem k tomu ze s tim prisel vojenskej veteren kterej prisel o zrak…

    Ale od doby kdy to vyskakuje v kvantech reklam na soc sitich od ruznejch no name obchodniku se vsim, ale i scammeru apod, se mi to hodne znechutilo..
    To nic osobniho, jen takovej povzdech bokem…
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    EZOP: Vim, že tu není inzerce, ale už mám nějakou dobu doma nevyužité GBX-100NS s krabičkou, tak kdyby jsi měl zájem je zkusit za pár korun - nebo jen na zápůjčku :)
    EZOP
    EZOP --- ---
    Myslím že nakonec vezmu tyto:
    CASIO G-SHOCK GBD-200-1ER - Pánské hodinky | Alza.cz
    https://www.alza.cz/beauty/casio-g-shock-gbd-200-1er-d7866626.htm
    Displej vypadá velmi čitelně i přes to že je inverzní. Má krásné zobrazení přehledné dual time a baterka vydrží cca rok.
    Cena příjemná…
    Nastavení přes telefon jako mé aktuální casioak… nemám co dal dodat…
    EZOP
    EZOP --- ---
    XMEDA: Co tvoje za model prosimtě hledal jsem podle Timers 11, ale bohužel mi to vracelo jen výsledky v Jp.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    EZOP: to umi vic modelu

    Casio G-Shock (GW-9010-1) | Dual Time View
    https://www.youtube.com/watch?v=Hmzf6QGUI78
    EZOP
    EZOP --- ---
    XMEDA: Děkuji za odpovědi.
    Co to je za model prosimtě? Zrova se koukám a oproti 5600 ze zdá že to má jiné rozložení displeje…
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Jinak treba moje EFA110D maji moznost mit jeden cas na rafikach, dalsi cas jako home time display a pak prepnu a ukazuji vybranou casovou zonu. Ale zaroven je videt teda jen home time a analog nebo WT a analog.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    EZOP
    EZOP --- ---
    Ahoj, poraďte mi prosím.

    Hledám hodinky (nebo spiš tool watche) s digitálním zobrazením času.
    V ideálním případě bych potřeboval zobrazení 3 časových pásem najednou ale myslím že bych se dokázal srovnat se dvěmi (s jedním časem rychlo přepnutelným). Naprosto zásadní je čitelnost displeje, potřebuji jen letmým pohledem oka vědět na minuty jaký je čas. Vteřinovka by se mi zase líbila analogovým stylem (př 60 dotů kolem displeje)
    Odolnost je vítána, nabíjet to nechci.

    Suunto core se mi docela libi ale přijdou mi gigantické. Velikost ideální by byla jako Casioak, které mám ale čitelnost obou zón je pro mě nedostatečná. Celkem zajímavé jsou Casio W-800H. U tech si zase nejsem jistý jestli se mi libi.
    Na ceně mi až tolik nezáleží….
    Zkouším tady páč tu mezi vámi je spousta znalců co střílí typy hodinek od pasu. Třeba jsem při průzkumu trhu něco zajímavého přehlédl.
    Díky za vaše tipy.
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    a poslední třetí kousek který mě zaujal : Montblanc Villeret

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam