• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    ZOE04
    ZOE04 --- ---
    KACHITA: prave :( segra ram byla ( ma malou pusu, tak to bylo nutny ) a rikala ze nikdy vic.. ja prave nevim, jestli to pretrpet, kdyz slychavat ty komentare, a nebo to pretrpet, tka mi rikal jeden medik..
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ZOE04: hmm to znam... no ono kdyz to vemes, tak to sou zuby k nicemu, tak je jedno jestli jsou nebo ne a kdyz delaj problemy... ale zas to trhani je taky pry lahoda, maj tuhy koreny:)
    ZOE04
    ZOE04 --- ---
    rengen mam,- mam je v dasni, a bolej me jen obcas ale kvalitne, a vetsinou v situacich kdy se to nejmin hodi.. nevim, jestli tedy neni lepsi je "preventivne " vytrhnout.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ZOE04: a to uz je mas vyrostly? kdyz prorezavaji tak je jasny ze to boli... ale mame i brachovi nejdriv delali rentgen celisti a pak az teprve trhali...


    ZOE04
    ZOE04 --- ---
    KACHITA: ta moje mi rekla ,ze kdyz me boli... tka ven, to mi rekla zubarka a dala mi cislo na super draheho zubniho chirurga ( uz sem si nasla normalniho ) ale zda jit ci ne... good luck..
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ZOE04: nooo pravidelny prohlidky u zubare a ten by to mel snad poznat - teda me na ne vzdycky kouka... ehm,no ale zitra tam jdu:(((
    ZOE04
    ZOE04 --- ---
    KACHITA: mam podobny problem, ja je mam v dasni a obcas me boli, tka nevim jestli je nechat rust, a doufam, ze narostou rovne nebo je nechat vytrhnout, jaky je vas nazor?
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    CRYYSTAL: hehe, to by bylo fain, lepsi mit vetsi mozek nez bolavou pusu:)) me se zatim prave vejdou (protoze jeste nejsou vyklubany), ale mama a bracha je maj vyskubany, prave z toho duvidu ze se nevesly...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    KACHITA: na vině je evoluce!! evolucí člověka se zvětšuje mozkovna a čelisti zmenšují, osmičky se prostě stále většímu počtu lidí do úst nevejdou
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    naprostej souhlas. nejhorsi je natom ze ony rostou fakt dlouho. mne uz stridave rostou rok a pul.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    od vcerejska skoro diky nim jednomu mluvit, nebot se mi prorezava...

    a to vcera me bolel dole a najednou potom boli jedna stolicka nahore, ze se obavam, ze bude zkazena:(
    tyhle zuby sou jen trest od prirody :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam