• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    MARPA
    MARPA --- ---
    Taky jsem byla na vyoperování - dvakrát a je to povídání fakt na dlouho ;-). A nafasovala jsem gumovou rukavici s ledem (vypadala strašně expresivně :-)). Chladí se mimo jiné proto, aby se nevytvořil tak velký otok. Ale když jsem pak byla na kontrole, paní asistentka na mě pár minut svítila nějakou červenou lampou - a to že prej urychluje hojení.
    KAI
    KAI --- ---
    MUSTAFA: si tam nedosahnu ;)
    AJMINA: fobii z injekci ja asi nerozumim, me to nic nedela
    ten posledni se zatim neresi, uvidime. dam vedet, az to prijde :D
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    AJMINA: logicky právěže ne :) Nejvíce jsou na jazýčku :P
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    MINOS: zahrivat? nebude to vic krvacet? prave chladit aby to moc neoteklo ne? Jinak po trhani jsem nejedla skoro celej ten den vyjma tekuty stravy (ne pivo jsem nepila) a pak jsem se este par dni vyhybala takovejm tem "nebezpecnejm" jidlum kery by se mi mohly zapichnout do toho krateru.
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KAI: ja bojim injekce, au :( a jdes jeste jednou jo? to ja bych si nechala osmicky trhat jedine v celkovy anestezii, tam je jistota, ze neucejtim ani tuk:)

    MUSTAFA: ty ses taky bacil:) kdyz jsou bacily na jazyku, tak jsou logicky v cely puse, hm? :)

    MINOS: zahrivat?! at mi zubar delal cokoliv, vzdycky rikal chladit... to je zvlastni. I kdyz me toho zase tolik nedelal :) DIKYBOHU!
    MINOS
    MINOS --- ---
    AJMINA: Me prvni dva dny rikal zahrivat, az ty dalsi chladit.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    tak nestrkat jazyk do jámy, jazyk nese bacily :)
    KAI
    KAI --- ---
    AJMINA: nerekli. priste, jeste mam jeden ;) mam tam dzuznu jak blazen urcite! (nevidim si tam ;])
    injekce je ok, ja si dycky v duchu rikam: "jen to tam per, at nic necejtim!" :D
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KAI: jasne ze by to pomohlo, to ti nerekli! a mas tam jamu po tom tesaku? jenze uplne umrtveny = uplne moc injekce a z tech ja mam fobii :(
    KAI
    KAI --- ---
    AJMINA: to by pomohlo? vidis, to me nenapadlo. ale uz je to ok, ted uz me tam jen bude zalizat jidlo a ja se budu rozcilovat, ze to nemam jak vyndat, pac tam nevidim... ;]
    nebolelo, vubec, nesmi to bolet! musi to byt uplne umrtveny
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KAI: a bolelo to? :) tak led! nebo jeste lepe zmrzlinku :D
    KAI
    KAI --- ---
    AJMINA: krvacim ;]
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KAI: stěžovat snad néééé... tak honem, hořím nedočkavostí...:)
    KAI
    KAI --- ---
    AJMINA: prijdu si pak postezovat ;)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KAI: tak at to moc neboli :)
    KAI
    KAI --- ---
    takze zejtra jde ven uz druhej! ;)
    MINOS
    MINOS --- ---
    KAMHA: Ja byl rad ze jsou venky a to ze mi je ani neukazali mi doslo az za tyden co me prestala bolet tlama :]
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    MUSTAFA: mno jo, jenze tohle nas neucili:( samy tenle zub ma tolik hrbolku a ty maji takovyhle sklon, tamhleten zub ma takovejhle sklon a tu incizni hranu mas moc ostrou a ta petka dolni vypada jak petka horni a od tebe bych teda zuby nechtel...:D
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    AJMINA: sakra, ted jsi se teda ukázala :) Nepsal tu někdo o zubotechnický praxi? :)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    ELIZHANNAH: vidis, nas tim jsem nikdy nepremejslela... ale asi tam bude hrat roli jestli to jsou zuby mlecny nebo zuby trvaly, urcite jo:) mne se rozpadly ty mlecny, trvaly mam zatim v hube:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam