• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    ROXY
    ROXY --- ---
    MARPA: tak ten můj taky ještě zdaleka vyrostlej nebyl, koukal jen kousek v dásni... ale rostl pěkně rovně, tak to asi nebylo nic komplikovanýho...
    btw. doufám, že ty stehy co tam mám jsou ty co se sami vstřebaj, protože jsem nějak nepostřehla, že by doktor říkal něco o nějaké další návštěvě, kontrole nebo tak něco... jsem si ram teď nahmatala jazykem koneček tý nitě nebo co to je...
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: Já jsem je měla, ale fakt to bylo vysekávání ještě skoro nevyrostlých zubů z kosti. Tak leduj a doufej. Už by se to mělo jen zlepšovat.
    Jo, zkus špagety nebo rejži. ;-)
    ROXY
    ROXY --- ---
    JOKERKA: byl to dolní... jj, čelist nic moc, musim být opatrná při čištění zubů, jídlo si taky moc neužívám (ale nejsem ten typ, co by vydržel dva dny na nějakejch jogurtovejch nápojích nebo tak:-) protože mě právě nalevo bolí celá ta čelist při nějakym pohybu...
    MARPA: tak krve už moc neni, ale napuchlou tvář ještě mám:-( doufám, že to do zítra přejde, chci jít večer ven! antibiotika? copak se na to běžně dávaj? neberu nic a ani prý nemám ničim vyplachovat...
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: Tak co zoubek? Asi nic moc, viď? Máš antibáče?
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    ROXY: a trhali ti dolni nebo horni? Me kdyz trhal dolni tak jsem mela pohmozdenou celist da se rict. Nemohla jsem si poradne zivnout tak tejden. Ne ze by to tak strasne bolelo ale nebylo to prijemny. :)
    ROXY
    ROXY --- ---
    MARPA: jak mi to přesně dělali nevim, přecejen jsem na to neviděla... ale páčil to tam slušně, vrtal do kosti či co atd., vytáhl zub a pak to sešil. oteklý to mám docela malinko, pobolívá to, hlavně při jakémkoliv pohybu nebo pokusu otevřít pusu... ale nejvíc nepříjemná je ta chuť krve v puse... ale jeden známej říkal, že jemu to krvácelo dva tři dny no... holt se to musí přežít, nejsem první ani poslední žejo...
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: Mně vysekávali z dásně, ale krev moc nepamatuju.
    Ale jestli sotva otevřeš pusu, tak bych řekla, že zítra to moc dobrý nebude. Máš to oteklé? Jestli jo, tak ledovat a spát s hodně podloženou hlavou.
    ROXY
    ROXY --- ---
    MARPA: vytržená osmička (koukala, ale nebyla ještě vylezlá), ambulantní zákrok... nějakej steh tam je... jsem si myslela, že za dvě tři hoďky už krev v puse neucejtim, asi naivní představa.
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: Trhání nebo operace?
    ROXY
    ROXY --- ---
    btw. za jak dlouho to tak přestane krvácet cca?
    ROXY
    ROXY --- ---
    tak jsem dnes byla zbavena první osmičky. jauvajs:-( nejvíc mě štve, že teď nemůžu jíst, protože sotva otevřu pusu! tak doufám, že to bude nejpozději zítra dobrý... zákrok mi teda ale byl dost nepříjemnej a představa, že časem půjdu asi ještě na ty ostatní... brr
    KAI
    KAI --- ---
    AJMINA: :) osmicky mam tedy dozivotne z krku...to uz je asi i na unbook ;))
    dva dny me tentokrat docela bolela celist a tlamka, ale ted uz su uplne ok a dirka se pekne zatahuje :)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KAI: tak to gratuluju, to ma nekdo stesti :)
    KAI
    KAI --- ---
    ale drzticka me tentokrat nejak boli
    KAI
    KAI --- ---
    posledni mrska venku, hura!
    poprve mi to ani nijak zvlast nekrvaci
    ale pacil ju tentokrat solidne, nechtela ven ;]
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    JOKERKA: to je pekny svinstvo :/
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    Kamaradka tedka prisla s tim ze ji boli osmicka a nakonec se z toho vyklubal zanet trojklannyho nervu prej :(
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    EKIM: tak mne konkretne na bolest zubu nezabira nic, leda tak Rohypnol a jit to zaspat, ale to je k nicemu, protoze se probudis a zubiska bolej stejne. Podle me te ty zuby bolej bud kvuli tomu, ze se ti tam ta osmicka nevejde a nebo protoze roste krive a tlaci na ostatni zuby... ja bych kazdopadne zubare neodkladala, po jeho navsteve se mi vyrazne ulevilo
    EKIM
    EKIM --- ---
    ahoj,help...rostou mi osmičky jedna tuhle druhá za tejden a mimořádně mě začala bolet levá spodní řada zubů řekněme od 3-5 pulzující bolest docela nasírající,zatím se mi k zubařovy nechce tak se ptám jestli se někomu stalo něco podobného a jestli to není těma rostoucíma osmičkama,popřípadě co funguje proti tej bolesti...
    CIANKAL
    CIANKAL --- ---
    za pul hodiny je jdu trhat ! pak pridam sve pocity. jedna me roste krive ! uaa i like zubak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam