• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    GALTHEA: no jo, ale kromě kartáčku by neměli zlobit, né? (myslím posouvaní, nebo tlak na ostatní zuby...)
    MARPA
    MARPA --- ---
    ONITSUKATIGER: Ne nutně. Zlobením může bejt myšleno třeba i to, že se blbě čistěj, což teda potvrzuju. Mezizubní kartáček může vyprávět :-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SARAJ: oka, takze urban myth...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: hmmm, mne je teda pres 25 a skubani probehlo v kvetnu...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    GALTHEA: slysela jsem teorii ze po 25tym roku zivota uz pry nezlobi tak nevim..me je trhali asi ve 22-23
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    tak jo. čtvrtá je už taky tady a zatím všechno v pohodě. je nějaká šance, že začnou zlobit až časem?
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ty chvilky v křesle ti vážně nezávidím, ale zase pak budeš mít klid. Snad :D Tak dej vědět jak to probíhá a tak:) Mě taky trápí, naštěstí jen jedna, ostatní tři vylezly úplně mlčky a nepozorovaně, nicméně v hubě mi zůstanou všechny, protože jsou zdravé a dobře rostlé. Ale nevim, kdo to vymyslel tyhle osmičky, to je fakt POHORMA HUBY :D
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Tak jsem se po pekelne dlouhe dobe dokopal k zubarce v Praze resit svoje osmaky, protoze krome toho ze obcas zlobej se mi zacali predjizdet predni zuby....
    A krome toho ze mi rekla radostnou zpravu ze mam vsehcny 4 rostouci absolutne spatne takze budou muset ven vsechny, tak mi take rekla ze mam 2 obrovske mega kazy prorostle kdovi kam/o kterych mi muj zubar roky tvrdil ze jsou to pigmentove skrvnky a v zadnem pripade se o kaz nejedna/

    Takze me asi cekaji sladstne chvilky v kresle, jedine co me uklidnuje ze ta zubarka vypada ze vi co dela ac tam asi necham majlant...
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    KULA: musim rict, ze prubeh byl klidnejsi, nez jsem cekala. Mozna protoze jsem preventivne brala ATB. Ale me stvalo to ledovani. Takova zima, brrrr! Moc jsem to teda s tim neprehanela ;-))
    KULA
    KULA --- ---
    ANICHQA: sem ti rikal, ze te nenechaji umrit.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    tak jo, uz to mam za sebou. Vse probiha OK (tfuj tfuj tfuj). Kojenecka vyziva je super ;-))
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    KULA: po prceteni techle pribehu tady to na me moc nezabira ;-)
    KULA
    KULA --- ---
    ANICHQA: rekni si, ze mas hroznou kliku v tom, jakem roce a v jake zemi zijes. Tohle zabira na me.:]
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    prosim vas, zitra rano jdu na trhani osmicek a jsem pochopitelne vystrasena. Muzu si vzit neco vecer na uklidneni? Nebude se to tlouct s tou anestezii?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ONITSUKATIGER: tak se jemnujeMuDR. Paulus a ma ordinaci na Namesti Republiky
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: No jo, proslulej Karlak, ma presdivku Hororova Klinika bolesti...
    Jinak pritel chodi k jednomu soukromymu super zubari v Dlouhy ulici, ale ted si nevzpomenuj na jmeno, vecer se ti zeptam a dam kontakt.


    (proc super? no tak na zacatek bych rekla ze jako clovek je moc fajn. Priklad: On je stejne jako pritel z Ostrova nad Ohri. Pritel jel v patek vecer ke me do Prahy ale zapomel si doma prachy. Zubar stal pri nastupovani do autobusu za nim a slysel to a bez toho aby ho znal mu pujcil litr na cestu a pozdeji i mobil aby mi mohla napsat ze uz jede:-) A kdykoliv tam pritel jde, byt i se sebemensim kazikem tak mu bez kecu typu " jeeeezis, to vydrzite ne? jste chlap snad!" pichne anestetika....
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Aktualne me docela dost zlobi jeden vrchni, tak si rikam ze je opravdu na case s tim neco delat boli me z toho ucho a natejka tvar....

    Nasel jsem ze normalne se to snad dela na karlaku , ale kdyz jsem slysel story jak to tam proboha tak uvazuju ze si zaplatim v nejake soukrome klinice kde mi pod narkozou vezmou rovnou vsehcny 4...

    Nasel jsem ze jen v praze je takovejch mist kupa... Mate zkusenosti s konkretnima mistama pristupem , cenama atd?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    CELULITIDA: hele, bude to v poho...predstav si jaky to bude blaho az tam nebudes mit zadny osmicky a vsichni co budou kolem tebe chodit s kapesnikem na tvari budou trpet a ty si budes moct v duchu rikat " kyš kyš, ja to mam uz za sebou!"
    jezis, mam dneska nejakou oskliackou naladicku:-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    CELULITIDA: soucitim s tebou...hele, dva typi: Vzdy mit podlozenou hlavu, nikdy nelezet uplne vodorovne, jinak se ti do hlave leje moc krve a to zpusobuje hodne bolesti..jo a nic nepit ani nejist brckem...to sani zpusobuje namahani svalu a to taky zbytecne namaha tu ranu a boli to...jo, a kourit taky neni dobry...jinak se mi velmi osvedcil silnej hermankovej caj a kloktani jej....Tantum verde naopak mi jen znehybnil jazyk ale od bolesti nepomohl ani omylem..ale Nalgesin taky ne:-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam