• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMOURSoftware pro S60 a podobne
    .Jar,.sis.. apod...
    Proste odkazy,rady a doporuceni na symbiant telefony a jim podobne;)

    Pravidla:

    Ke Všem souborům pište info!
    Ke všem souborům(pokud je třeba) pište hesla!
    Ke všem souborům ode mě je heslo NYX!
    rozbalit záhlaví
    STROUZIN
    STROUZIN --- ---
    Zdravim Lidi.
    Dtal sem telefon Doogee S50 do Factory Reset a nedaří se mi připojit na Google ucet.
    Vždy mi vyskočí hláška : " Sorry,nastala chyba se servrem. Zkuste prosim později. " .
    Prosim o radu
    Diky
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    Ahoj prosím vás zřejmě trochu retro ale na čem bych konkrétně spustil tuto hru?
    http://symbian.oms.apps.bemobi.com/en_gb/star_reversi_free.html?ecid=1

    Dříve jsem zkoušel nějaké symbian emulátory ale byla s tím akorát práce bez úspěchu.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SAMGARR: Z nějakýho důvodu integrovaný mejly, i neorigo app, přestaly fungovat. Musím na web přes Operu.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SLUNCULAK: co si pamatuju, tak E52 mela nativnoho imap klienta, ne?
    SLUNCULAK
    SLUNCULAK --- ---
    zdravim, jsem fanda svych vykopavkovych founu E52 a E63 oba by byli super, jen najit reseni jak na nich rozjet mail, hodne cestuji a tak neco co vydrzi tyden nabite je zaklad a na starou nakia jeste stale cela afrika i asie ma nabijecky vsude tak je to vyhoda. Proste jak zprovoznit MAIL, a pak i pripadne FB, SKYPE... dekuji moc za rady a odkazy na ty spravna auditka.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    QWWERTY:jestli tj jeste aktualni... CorePlayer. Odzkouseny, funguje bezva.

    Symbian 3rd 5th ^3 a Nokia Belle Fórum • - CorePlayer [27.11.2009] (unsigned,CZ,SK,S60v3)
    http://forum.n73.eu/viewtopic.php?t=3807
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: pak jeste musis nainstalovat Pythnon moduly..ale na to vse prijdes, prozkoumej tu stranku.. kdyztak mi napis PM s dotazy
    SDN33
    SDN33 --- ---
    VASAX: nemam ted moc cas, napsal bych ti podrobny navod, ale zkus prozkoumat tady tohle http://forum.n73.eu/viewtopic.php?f=4&t=11308&sid=5eb0b59fc33a35b9f117263d4ee0ddfe .. je to asi nejuzitecnejsi ceska stranka o symbianu s60... ja jsem pouzil Norton hack a funguje to super..borci pisou i novy aplikace na tomhle foru (jako treba Idos - jinde nesezenes) a na vsechno tohle musis mit Symbian hacknutej.. zkus se tady rozhlidnout.. kdyztak se mi jeste ozvi.. je to uplne jednoduchy, jen mej mobil na nabijecce u toho
    VASAX
    VASAX --- ---
    SDN33: Třeba? Já s hackem zatím zkušenosti nemám a ani jsem na to nikde nenarazil
    SDN33
    SDN33 --- ---
    VASAX: certifikace už nefungují co vím... myslím, že nejlepší je hack.. zahrnuje i jiný výhody, než jen instalaci čehokoli
    VASAX
    VASAX --- ---
    Potřebuji poradit s podpisem instalace.
    Můj původní certifikát už prošel, tak jsem si na http://www.shoujizu.net/en zažádal o nový, a za 14 dní nejsou schopni ho vystavit.
    A selfSign nefunguje.
    Existuje nějaká alternativa k OPDA nebo nějaký jiný způsob?
    Děkuji!
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Koupul jsem starší Nkii E65. Je tam FW z roku 2007. Má cenu aktualizovat nový? (nemám kabel, ale mohu koupit za pár korun).
    Jsou někde změny?

    Existuje push mail klient který by uměl více účtů? (nejlépe zadarmo a v češtině) :)
    Našel jsem jeden český pro J2ME a pak další který má zadarmo pouze jeden mail účet...
    VOLEJDA
    VOLEJDA --- ---
    SDN33: já mám gravity: http://mobileways.de/products/gravity/gravity/ stojí to kolem dvou stovek a už to používám přes rok, takže rozhodně se mi investice vrací. navíc podpora twitteru a 4sq.
    plus s vývojářem je v pohodě komunikace, jakmile je nějaký problém, hned reaguje a dělá update.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    nevite o nejakym slusnym fcb klientovi na 3rd? Kasvopus mi ani pres nainstalovanej QT balicek nejede (qt nevidim nikde nainstalovany, jak to dostat pryc?) a nektery dalsi mi porad hlasi nekompatibilitu zarizeni, ikdyz vyrobce uvadi 3rd i 5th. Tak nvm.. Co pouzivate vy?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    QWWERTY: ja int radia jeste nemam poradne prozkouseny,ale zkus prohlizec Skyfire. Specializuje se na stream videa a flash, tak treba ti nejak poslouzi. Bohuzel jsou s tim furt problemy (verze sf x model mobilu). Ale zkusit to muzes. :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    SDN33: Slick doporučuji též.
    SDN33
    SDN33 --- ---

    TOMAS3333: Jednoznacne Slick. Multiplatformni java kecatko. 100 procent spokojenost. Neco jak miranda na pc. Posles na pohodu i soubory.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: ad. S60 Int Radio - i když jsem mu místo m3u vnutil asx, tak nic
    vypadá to závislý na SHOUTcastu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    hoj, mám na vás dotaz
    mám tu S60 5th a hledám soft na poslouchání online streamů
    vyzkoušeno:
    RadioSymba - telefon vytuhne při kontextovým menu (jako troubleshoot mají napsaný otočení displaye, ale to je vypnutý, takže nepoužitelný)
    OggPlay - použitelnej, ale ne každej stream je v ogg
    S60 Internet Radio - tvrdí že umí mp3 stream, ale když chci otevřít mp3 stream zapozdřenej v m3u, tak dostanu jenom error -25

    jde mi o to, být schopen přehrávat aspoň CRo rádia
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    VOLEJDA: diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam