• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMOURSoftware pro S60 a podobne
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    VOLEJDA: diky
    VOLEJDA
    VOLEJDA --- ---
    RENDALF: možná někde bude warez, ale jednou jsem to použil http://mobileways.de/products/remotepro/remote-professional/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    neznal by nahodou nekdo soft pro nasdileni obrazovky nokie (E71 S60 v3.1) do PC (Win7)? Idealne s pripojenim pres BT
    HIGHBERRY
    HIGHBERRY --- ---
    MUM: ?
    MUM
    MUM --- ---
    HIGHBERRY: Model TLF? Ne/hack? verze SPB MS? Posunout datum TLF zpet jsi zkusil? Otazky, same otazky...
    HIGHBERRY
    HIGHBERRY --- ---
    zdarec, nepomoh by mi nekdo s instalaci SPB mobile Shell? stahnu si cracklou verzi ale pise mi to chybu certifikatu kdyz se snazim nainstalovat... :( dik moc
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Víte o nějakém španělsko-českém slovníku pro symbian 9.1 (Nokia E50) ?

    Taky bych rád sehnal mapy Kolumbie, existují nějak pro ty OVI mapy?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOMAS3333: Mám v N95 8GB nějakej defaultní, ale spokojenej s tim moc nejsem, takže kdybys narazil na něco, co běží i na 3rd, dej vědět.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    pouzivate tu niekto nejaky QR code reader? Mam Beetagg, ale ten je dost na rit, neviete o niecom lepsom? S60 5th
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    OSIP: Jestli v Praze, tak za cenu tý jízdenky + SMS, bych spíš asi zdrhal :)
    OSIP
    OSIP --- ---
    nejaka aplikace na posilani SMS jizdenky?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    existuje nejaky Jabber klient, pre S60 5th ed., kde by som sa nemusel registrovat na nejake pochybne sluzby a az potom sa mohol prihlasit? chcem jednoducheho klienta, ktory sa vie pripojit na jabber, nepotrebujem tam mat ani facebook ani icq ani nic podobne ale pripoji sa normalne ako na pc, nie cez ich sluzby

    a nejaky pdf reader free asi tiez nenajdem co?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj lidi , shánim logme in na symbian s60


    filtr mlčí dík
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, hledam facebook a twitter klienta, kterej by umel aktualizovat obe sluzby, tedy kdyz napisu neco na twitter, aby se to objevilo i na facebooku, je to pro Nokii E71. Diky.
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    Ahoj, jsem novackem v Symbianu a poridil jsem si Nokii C5 (S60 r3) a hledam nejaky prehravac avi a divx. Nevite o necem? Zkousel jsem divx player ale ten neumi nastaveni hlasitosti a pak nejake pokusy se SmartPlayerem, Coreplayerem atp. Ale vetsina tech prehravacu mi psala, ze vyprsel certifikat, nebo mela jiny problem s instalacemi (verze z uloz.to). Poradite, kde nejaky prehravac sehnat?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    nemuzete mi nekdo poslat emulator gameboy advanced pro s60v3? dik
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Synchronizujete někdo s Google kalendářem?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Rozbehal jste nekdo TTpod na E71? Me to bud vyhodi chybu certifikatu, nebo chybu systemu. Patch hazi chybu certifikatu...diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam