• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMOURSoftware pro S60 a podobne
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DAN_F: tyjo, toho jsem nainstaloval v pohode a pak se mi sfina nechtel spustit :((
    JACOB: koukni se na http://www.forumno.net a vyhledej si bud sygic mcguider nebo ndrive (ten doporucuju, byt ma trosku problemy s pridavanim POI), rozbehal jsem a naviguje docela dobre :) jinak Nokia Maps, nyni OVI Maps se tam daji sehnat taky, pripadne tam je i navod, jak si do nich prihrat nove mapy.

    howgh :)

    (samozrejme je moznost si do nokia map dokoupit mapy primo na strankach nokia.cz, potazmo nokia.com...abych teda nebyl hanen za pripadne navadeni k uzivani "testovacich" verzi programu ;))
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    JACOB: Jestli to máš do auta, tak osobně doporučuju Garmin XT. Instalace a rozchození je trochu opruz, ale pak si můžeš přidávat a odebírat potřebný mapy do aleluja.
    JACOB
    JACOB --- ---
    hoj, hele, mam pravdepodobne noob dotaz :) jestli sem trochu blbe v klubu tak me klidne vyfuckujte, nevim kam s tim jinam ;)

    pred nakym pul rokem nebo kdy jsem si koupil Nokii E71 s gpskou a Nokia mi k tomu dodala nejaky mapy - perfektni vec a tak dal, no, jenze ja bych ty mapy taky rad pouzival v zahranici, jakoze specialne ted Francie a Nemecko, a ty v tom samozrejme nejsou nahrany :-) idea je tam dostat

    nasel jsem si, mozna spatne, ze ten soft co tam je je "S60 Maps 2.0", nasel jsem nekde na torrentech i verzi 3.0, jenze to porad neresi muj problem: daji se nekde specialne dotahat jenom mapy, treba i k ty verzi 2.0 ? Nebo klidne upgradnu, ale rad bych proste ty zahranicni mapy, ne jen CZ

    klidne switchnu i na jinej software, nasel jsem cosi jako "sygic all maps and maporama symbian3rd s60", nicmene si nejsem tak uplne jistej jestli to je to co chci a zda ta Sygic vec jede normalne v nokii E71, resp. na cemkoliv co ma S60 ?;-)
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    BLACKX: uz mam certifikaci primo v mobilu a na pc... tak je to v klidu dekuji
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    FRANCIMOUR: Zkousel jsem to, ale bohuzel nedokazu najit ten zpusob, ktery jsem pouzil. Ale narazil jsem na tohle, coz vypada pomerne jednoduse. Muzes to zkusit:

    http://www.finestfones.com/2008/06/installing-unsigned-apps-for-newbies.html
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    BLACKX: ale k HACKU potrebujes nektere app a ty nejsou certifikovane.. tak doopravdy netusim jak je ocertifikovat
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    FRANCIMOUR: To je tusim na symbiansigned.com nebo tak nejak, ale zkousel jsem to dvakrat. Zhruba pred tremi lety jsem se tim nejak probojoval a udelal jsem si pro sebe certifikat na svuj mobil, pak to nejak zmenili a pro muj dalsi mobil (asi pred rokem) jsem to zkousel a nervy me nevydrzely, takze jsem kdesi na webu nasel navod, jak cracknout mobil, aby bral i necertifikovane aplikace... vyreseno :)
    Takze zalezi na tom, jestli tu danou aplikaci chces pouzivat jen ty nebo ji chces sirit dal.
    ONDRAKOBE
    ONDRAKOBE --- ---
    Otázka: Jak mám dát GPS do stavu Připojeno v programu SmartComGPS na Nokii 6220, aniž by se mě to pořád snažilo někam připojit přes bluetooth?
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Otazka.. nevite nekdo jak certifikovat ?? nebo respektive kde?
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    MAWRHIS: typ?ja pouzivam Fring:) ale jinak normalne mam FB jako domovskou stranku;)
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    máte tip na nějakýho facebook klienta na E 51 (s60 3rd)?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MAZA: diky, zkusim
    MAZA
    MAZA --- ---
    SAMGARR: Já osobně používám na E51ce TTPod.


    SAMGARR: SymVPN
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Pouzivate nekdo nejakyho symbian VPN klienta? Potrebuju do VPN pripojit telefony se symbianem(E51,E71) a nemuzu nic vhodnyho najit, diky!
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mate nekdo tip na free MP3 player pro Nokia E71? Diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    FRANCIMOUR: mě se nepodařilo nic z toho rozchodit, důvody neznáme, chyby šílené. ale na E71 běhá suprově bez jakékoliv emulace softu 3téí strany soft McGUider. a to je paráda !
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    JIKE: jj Garmin slape..
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    JIKE: Nemám ponětí. Já jedu Garmin XT a ten funguje celkem v pohodě.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ahoj, řešil jem někdo už nokii E71 s int gps modulem a k tomu tomtom?

    nedaří se mi to už 3 dny rozchodit. emulátor mám, ale verzi tomtomu 6.01. a s tou to nefunguje, hlásí to, že se to připojuje k bt modulu a nic .

    takže jem hledal novější verzi, našel, ale po instalaci v6.02 se prostě nepustí.

    nemáte, neporadíte prosímM?

    pošta pls.. díky
    STC440
    STC440 --- ---
    DYNK: ja jsem nasel a odzkousel TSMobiles od Sharp Services. Pripojilo se to v pohode, ale zustal jsem viset na prihlasovacim okne, protoze to nejak nepodporuje qwerty klavesnici na moji E71 :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam