• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAFFKAK-1 GRAND PRIX
    KDO SI ZASLOUŽÍ BÝT NAZÝVÁN KRÁLEM KRÁLŮ?

    diskuze o zápasech, pravidlech, bojovnících....

    "Nápad K-1 vznikl díky neustálým dohadům a srovnáváním jednotlivých plnokontaktních sportů, vzájemného osočování a zdůvodňování, který styl je účinnější a tudíž lepší. "K" jako král "1" jako král králů. To je základní myšlenka se kterou v roce 1993 přišel Master Kazuyoshi Ishii. Genialita tohoto kroku spočívá v tom, že pravidla jsou jednoduchá a srozumitelná i neodborníkům. Borci bez rozdílu vah, bez rozdílu stylu, nastupují proti sobě v boxerském ringu a pokouší se dokázat, že zrovna to jejich bojové umění je to nejlepší. V ringu se tak potká karatista, zápasník, sumista, thaiboxer. Žádné sportovní odvětví ještě nezaznamenalo takový boom právě jako soutěž o titul "Král Králů"." .........http://www.k-1.cz/k1.htm
    K-1 WORLD GP 2010 - FINAL!
    11.12.2010

    A: Mighty Mo vs. Peter Aerts
    B: Semmy Schilt vs. Kyotaro
    C: Gokhan Saki vs. Daniel Ghita
    D: Alistair Overeem vs. Tyrone Spong

    Kdo bude vítězem finále 2010?

    19 hlasy od 19 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HATORI
      HATORI --- ---
      Nebyly prachy tak K1 zkrachovala, kde jsou všichni ti borci ted? Jak se jmenuje ta soutěž ted K1 Rising?

      YERRO
      YERRO --- ---
      Hele zajímala by vás takováhle vesta s helmou a rukavicemi? Pokud ano, tak budu moc rád, když pro ní budete hlasovat!!!
      The Boss | Quirky
      http://www.quirky.com/invent/764273/action/vote/query/sort=ending_soon&categories=all
      NEOTO
      NEOTO --- ---
      CYBEROOS: jako tendle buldozer jede a asi jentak nezastavi :)
      CYBEROOS
      CYBEROOS --- ---
      YouTube - Alistair Overeem vs Peter Aerts - K-1 World GP Final 2010 (High Quality)
      http://www.youtube.com/watch?v=TmMobpB_F04&feature=related


      njn : )) podle ocekavani, btw pekna rychlovka
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      YGGDRASSIL: to je fakt, stát se může cokoliv, stačí aby měl Alistair tejden před finále chřipku a hned je to jinak :o) a jestli si ho Gokhan nepustí k tělu a bude ho okopávat, což on umí velmi dobře, tak by ho mohl dostat i na body.

      Jsem zvědavej na Kyotara jakou nasadí taktiku proti Semmymu, při Semmyho direktovým dosahu ten Kyotarův kontr není moc použitelnej
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      LEON_KOWALSKI: Musim rict, ze videt takovejhle killer instinct u Overeema, no, zacinam se o Semmyho trosku bat:)
      LEON_KOWALSKI: Nikdy nevis, co se stane. Pyramida neni statisticky vypovidajici, jedna nahodna rana sedne, a razem je vsechno jinak... Kdybys to bral takhle, tak muzes celou tu K1 saskarnu zrusit, a dat rovnou jeden fight Schilta proti Overeemovi a ten zbytek poslat na vejlet.
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      akorát je mi líto Gokhana, protože přes Alistaira nemá šanci
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      WOW to bude zajímavý

      Rozlosování dvojic pro finále K-1 WGP 2010 | kickboxing.blog.cz > i-magazín bojových sportů
      http://kickboxing.blog.cz/1010/rozlosovani-dvojic-pro-finale-k-1-wgp-2010


      Čtvrtfinále č. 1: Peter Aerts vs. Mighty Mo
      Čtvrtfinále č. 2: Semmy Schilt vs. Kyotaro

      Čtvrtfinále č. 3: Daniel Ghita vs. Gokhan Saki
      Čtvrtfinále č 4: Alistair Overeem vs. Tyrone Spong

      vidím to takhle
      1 - Aerts
      2 - Semmy
      3 - Gokhan
      4 - Alistair

      a pak
      Semmy
      Alistair

      a pak

      Alistair



      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      YGGDRASSIL: Nicméně kořínek má Ben tuhej, mě by odvezli na JIPku hned po tom prvním Alistairově háku :o)


      Jo, kdo mě ale zklamal byl Jerome Le Banner, měl do toho extra roundu jít :o(
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      YGGDRASSIL: co mu taky zbejvalo proti Alistairovi?
      Musel vsadit všechno na jednu kartu, že na něj prostě vlítne a trefí se, nic jinýho mu nezbejvalo .... styl a techniku bude muset halt dopilovat do příště :o))

      Alistair je odle mě jeden z top 5 K-1 fighterů, Bonjasky, Hari, Schilt, Overeem (spíš top 4, protože mě nenapadá jinej kdo by s nima mohl vyrovnaně bojovat .... Saki ještě ten je výbornej, rychlej, ale nízkej a má malou váhu

      Co mě překvapilo, bylo jak dopadl Errol Zimmerman, takový těžký KO od Ghity, to by mě nenapadlo, tipoval jsem to přesně naopak :oO
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      LEON_KOWALSKI: Me teda Edwards moc nenadchnul. Ta fackovana s rukama pomalu u pasu, trosku naivni kamikaze, rek bych. Vsak si taky Overeem luxusne pockal na ty dva pravy haky, oba z uplne stejny situace. Moc pekne si pro ne dosel:)
      Nez edwards, to uz se mi spis libil Catinas, s Mighty Moem takovy dva vykrmeny reznici bez fyzicky, hezkej fight jak ze starejch casu:)
      YouTube - Mighty Mo vs Raul Catinas - K-1 World Grand Prix 2010 Final 16
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t_KyERBQ-Cw
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---

      K-1 GP FINAL 16 2010



      Ben Edwards se snažil, ale buldozér prostě rukama nezastavíš, :o) každá Alistairova trefa znamenala počítání pro Bena
      YouTube - K-1 World GP 2010 Final 16: Alistair Overeem vs. Ben Edwards
      http://www.youtube.com/watch?v=FxB2N_xZNMg


      Gokhan Saki vs Freddy Kemayo .... Gohkan je taky v super formě,
      YouTube - Gokhan Saki vs Freddy Kemayo - K-1 World Grand Prix 2010 Final 16 GP
      http://www.youtube.com/watch?v=Bz-FHWhCTUI
      MITTRON
      MITTRON --- ---
      co rikate tedka matchi mezi gokhan saim a maenhofem? me libil :)
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      teď jede K-1 GP finále na Eurosportu, jdu koukat :o))
      MITTRON
      MITTRON --- ---
      YGGDRASSIL: tak to jo. ted sem videl nejaky zapasy z barmy a nevim co bych dodal, fantazie .. pouziva se vsechno, jak ma a boj je prirozeny. nedeformovany vynechavanim zasadnich bojovych moznosti. preruseni je primarne padem na zem, takze odpadavaj umorny pozemni tahanice .. co me hodne rozesmalo, kdyz jde borec k zemi a nezveda se, nasleduje timeout :D .. zvednou ho, bezvladnyho posadej na zidlicku, ozivjej a jede se dal. zadny taktizovani, vsazna na jednu ranu, body .. vitez vitezi zpravidla jasnou vyslednou (!!!) dominanci. parada. a to cely jen v bandazi, v plny rychlosti a tvrdosti :)
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      MITTRON: Souhlasim. Cti ten muj post v kontextu drivejsich prispevku, ja se semmyho spis zastavam - jeho taktika se mi libi (uz jen proto, ze jsem taky prerostlej:). Ale priznejme si, ze existuji obratnejsi borci, na ktere je vetsi zabava se divat. A zrovna v kontextu spicky K1 nejsou 90kg typci "kolohnati", ale spis slabej prumer, kterej to musi dohanet rychlosti a technikou.
      MITTRON
      MITTRON --- ---
      YGGDRASSIL: mhm, nevim, neohrabany a pomalejsi 190cm 90kg kolohnati sou taky .. kdyz ma 212cm, 130kilo a pracuje dlouhodobe na presnosti a rychlosti, tak proste funguje fyzika. dlouhy ruce, nohy ktery trefej hlavu ve vysce kde mas mnohem vetsi efekt nez v situaci kdy se snazis mavat s nima nekde nad hlavou .. a trefit o hlavu vetsiho vyrostlyho kolohnata, kterymu nemuzes jit po nicem jinym nez po hlave, v situaci kdy on muze busit do ceho chce a pekne s prehledem, pod sebou .. takovy zapasy vyhrava mensi, zpravidla pouze v pripade vetsiho vykonostniho rozdilu? ..
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      MITTRON: zas až o tolik ne, protože s Harim má skóre 1:2, vždycky KO
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      MITTRON: ve stejny vaze a velikosti by taky semmy nebyl tak pomalej a nevohrabanej, ono je to neco za neco
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam