• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAFFKAK-1 GRAND PRIX
    KDO SI ZASLOUŽÍ BÝT NAZÝVÁN KRÁLEM KRÁLŮ?

    diskuze o zápasech, pravidlech, bojovnících....

    "Nápad K-1 vznikl díky neustálým dohadům a srovnáváním jednotlivých plnokontaktních sportů, vzájemného osočování a zdůvodňování, který styl je účinnější a tudíž lepší. "K" jako král "1" jako král králů. To je základní myšlenka se kterou v roce 1993 přišel Master Kazuyoshi Ishii. Genialita tohoto kroku spočívá v tom, že pravidla jsou jednoduchá a srozumitelná i neodborníkům. Borci bez rozdílu vah, bez rozdílu stylu, nastupují proti sobě v boxerském ringu a pokouší se dokázat, že zrovna to jejich bojové umění je to nejlepší. V ringu se tak potká karatista, zápasník, sumista, thaiboxer. Žádné sportovní odvětví ještě nezaznamenalo takový boom právě jako soutěž o titul "Král Králů"." .........http://www.k-1.cz/k1.htm
    K-1 WORLD GP 2010 - FINAL!
    11.12.2010

    A: Mighty Mo vs. Peter Aerts
    B: Semmy Schilt vs. Kyotaro
    C: Gokhan Saki vs. Daniel Ghita
    D: Alistair Overeem vs. Tyrone Spong

    Kdo bude vítězem finále 2010?

    19 hlasy od 19 respondentů

      rozbalit záhlaví
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      MITTRON: Souhlasim. Cti ten muj post v kontextu drivejsich prispevku, ja se semmyho spis zastavam - jeho taktika se mi libi (uz jen proto, ze jsem taky prerostlej:). Ale priznejme si, ze existuji obratnejsi borci, na ktere je vetsi zabava se divat. A zrovna v kontextu spicky K1 nejsou 90kg typci "kolohnati", ale spis slabej prumer, kterej to musi dohanet rychlosti a technikou.
      MITTRON
      MITTRON --- ---
      YGGDRASSIL: mhm, nevim, neohrabany a pomalejsi 190cm 90kg kolohnati sou taky .. kdyz ma 212cm, 130kilo a pracuje dlouhodobe na presnosti a rychlosti, tak proste funguje fyzika. dlouhy ruce, nohy ktery trefej hlavu ve vysce kde mas mnohem vetsi efekt nez v situaci kdy se snazis mavat s nima nekde nad hlavou .. a trefit o hlavu vetsiho vyrostlyho kolohnata, kterymu nemuzes jit po nicem jinym nez po hlave, v situaci kdy on muze busit do ceho chce a pekne s prehledem, pod sebou .. takovy zapasy vyhrava mensi, zpravidla pouze v pripade vetsiho vykonostniho rozdilu? ..
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      MITTRON: zas až o tolik ne, protože s Harim má skóre 1:2, vždycky KO
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      MITTRON: ve stejny vaze a velikosti by taky semmy nebyl tak pomalej a nevohrabanej, ono je to neco za neco
      MITTRON
      MITTRON --- ---
      LEON_KOWALSKI: me teda prisel karaev trochu slabsi souper, je trochu krehci, mensi, i kdyz jinak je fajn .. podobne jako semmy vuci harimu, jen semmy neni takovej jak hari, ve stejny vaze a velikosti by hari semmymu vyrazil voci na cele :)
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      CYBERKOTLIK: to stejný v přestřelce z Karaevem - Hari měl víc štěstí
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      PAFFKA: tak fight mezi nima byl vicemene o nahode, kdo koho trefi driv
      BUENAONDA
      BUENAONDA --- ---
      dikes
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      PAFFKA
      PAFFKA --- ---
      EXEEN: škoda, že toho badr nepředved víc...věřila jsem, že letos vyhraje...a hlavně jsem teda nechtěla aby vyhrál Semmy :-(
      BUENAONDA
      BUENAONDA --- ---
      Neni to nekde uz na netu pls ? dik
      EXEEN
      EXEEN --- ---
      Taky jsme si myslel, že Overeem na tom bude líp, jinak jsme čekal, že Badr toho ve finále, ještě trošku víc rozdá :)
      YGGDRASSIL
      YGGDRASSIL --- ---
      LEON_KOWALSKI: Taky mam ten jeden stejnej omyl v semifinale. Musim uznat, ze overeem me trochu prekvapil, cekal jsem, ze si s tim hariho kamikaze stylem poradi lip. Zato drobecek ve finale nezklamal - opet v zaklonu, opet pod tlakem zdrhal, a opet mu tam nejaka prosla:) Jak jsem rad, ze tenhle styl funguje:D

      Chudak LeBan, nejak mu to letos nechutnalo. Mam takovy tuseni, ze on a aerts to mozna zabalej, uvidime
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      gratuluju :o)
      PAFFKA
      PAFFKA --- ---
      LEON_KOWALSKI: já se sekla jen ve vítězovi :-)
      LEON_KOWALSKI
      LEON_KOWALSKI --- ---
      tak rozstřel jsem trefil, komplet, a z druhýho kola jednoho :o)
      MITTRON
      MITTRON --- ---
      zajimavy finale, nesetrily se .. trochu skoda ze se nepotkali schilt s overeemem, kdyz lebanner takle vymek :)
      MILTEX
      MILTEX --- ---
      KOOFILTH: jj moc pekne...rychlovka:)
      KOOFILTH
      KOOFILTH --- ---
      aaa zejtra je uz finale tak LE BANNER FOREVER, ale vyhraje Remy
      KOOFILTH
      KOOFILTH --- ---
      nechci vas zbytecne unavovat "obycejnym boxem", ale tohle je presdrzka v prvnim roundu - jak ma bejt:))
      Danny Green vs Roy Jones Jr from Sydney, Australia 02/12/09
      http://www.youtube.com/watch?v=BfkXMFUuWm8&feature=topvideos
      od cca 1.40i to je rychlofka:)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam