• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAFFKAK-1 GRAND PRIX
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    no tak teda díky rozlosování to bude na finále hodně těžký tipování :oO
    PAFFKA
    PAFFKA --- ---
    LEON_KOWALSKI: teď jsem to taky dokoukla a souhlasím s tebou - Peter prokázal, že ty minulé tituly si zasloužil..., ale už přece jen není nejmladší :(
    PAFFKA
    PAFFKA --- ---
    LEON_KOWALSKI: jj, taky jsem koukala :) Já jsem teda s výsledkem spokojená. Moji 3 favoriti tam jsou :)))
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    tak koukám, že kromě zápasu Kyotaro : Karaev jsem trefil všechno :oP
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    teď jsem dokoukal Overeem : Aerts a musím říct že to byla paráda, takovej výkon jsem od Aertse nečekal, byl pro Overeema, podle mě, mnohonásobně těžší soupeř než Bonjasky
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    vypadá to, že něco už je tady, jdu si to stáhnout
    http://www.fights4all.com/newvideos.html?d=all
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    myslím že to bude na eurosport playeru, ale to je za prachy, na eurosportu to pak bude ve fight klubu 100%, ale pochybuju že to dají online, oni to mají vždycky tak o měsíc dva později
    BUENAONDA
    BUENAONDA --- ---
    NEVITE NEKDO, KDE BY SE NA TO DALO KOUKNOUT?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    můj tip je
    Badr .... Alistair .... Jerome ... Schilt .... Texeira ... Kyotaro .... Zimmerman ... Bonjasky
    PAFFKA
    PAFFKA --- ---
    Já sázím následovně: Badr, Peter, Jerome, Semmy, Ewerton, Ruslan, Glaube a Remy. Tak bych si tu finálovou 8 dokázala představit :))) Komu teda úplně nefandím je Semmy, takže jeho případná prohra by mne spíše potěšila :) . Štve mě, že museli dát společně Badra a Zabita hned v té 16 - na tenhle zápas jsem se těšila, ale vadí mi, že jeden z nich se do té best 8 nedostane :(
    PAFFKA
    PAFFKA --- ---
    ELCABRON: díky:)
    ELCABRON
    ELCABRON --- ---
    Promin, dlouho sme tu nebyl.. optám se zítra na tréningu jestli sou.. a dám vědět :)
    PAFFKA
    PAFFKA --- ---
    ELCABRON: to by bylo super!!!! Koupila bych tak 2-3 jestli by to šlo. Dohodnem se nějak? Prosím :)))
    ELCABRON
    ELCABRON --- ---
    Jojo, určitě! je to klasický zimní stadion... Uvidis řek´ bych dobře odevšad´..nebo by myslim šlo, ze bych u nás v gymu koupil lístky, mame tam spešl, asi na nejlepší místa, ptz klub za který závodím to pořádá, takže by asi nebyl problém a 1,2 lístky bych ti mohl vzít a nejak bysme se dohodli..
    PAFFKA
    PAFFKA --- ---
    ELCABRON: škoda, že ty nejlepší místa jsou už vyprodaný :((( Docela bych jela. Uvidím něco z plochy M?
    ELCABRON
    ELCABRON --- ---
    Myslim si, že budoucnost K-1 patři nové generaci, i kdyz ted Peter Aerts predvedl, ze minimálně on na to ještě má, tak je otazkou 2 let, kdy budou kralovat borci jako Tyrone Spong, Gokhan Saki, Errol Zimmerman.. Skoda jen, ze diky trendu ´´co nejvetší a nejtežší zmrd´´ přichazí K-1 o hodne zajimavých fighteru, kteri se proste nechytaj s obrama jako je Hari, Shilt...

    2KOOFILTH: 16. 5. je v Mladé Boleslavi turnaj K-1 colizzion, hlavní hnězdou v pyramide Heavyweight je Alexei Ignhashov, tak doraz mrknout .) listky sou za pakatel (oproti Praze)



    CERVENAKRVINKA
    CERVENAKRVINKA --- ---
    Osobně fandim Remymu, fšichni určitě chceme aby to vyhrál Lumberjack ale neda se nic delat, nelěpší předpoklady má opet Semmy Schilt jeho stil semi moc nelíbí ale umi to hošek využít....nějak semi ztratil Buakaw na toho se perfektně koukalo a Sugar Ray Séééééééééééééééfóóóóóó je King největší:D (viz. vs Nark Hunt,pecička)

    jinak čest tem dvoum variotum za majkem na eurosportu už se těším na tu pondělní odvázanou šhou:D
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    pro me jsou hrdinove Ray Sefo, Jerom LeBanner, Ernesto Hoost(o), a Peter Aerts kazdej z nich je bojovnik, to se me na nich libi proste to berou a dokavad trochu muzou jdou do toho hlava nehlava...

    jako kokoty bych oznacil Bobika Sapika, Badra Hadra a jeste nemam rad Chalida "fausta", bob v mladi spad ze stromu na hlavu a ted nemuze myslet... neni to jeho vhyba ze je porad jako dite... badr hadr je arogantni sracicaka ktera si zaslouzi vyprask od nekoho jako je LeBanner nebo Peter Aerts aby si uvedomil ze se z nej nikdo neposere do vejsky, to co predvedl ve finale nepotrebuje komentar, jeho oblibene pushkicky do kouli, radsi nemluvit je to kkt, a Chalid je neco jako hadr akorat k tomu vsemu je spatnej...
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Buton:super fighter to on je...o tom zadna : )) ale hold nekde mu zivot pridal nekde zase ubral : )) co si budem povidat, kdo ho trochu sleduje tak vi...ale naslapnuto ma kazdopadne pekne, porad se znatelne zlepsuje...
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    nejvíc je Ray Sefo !!!! v jakymkoli zápase, nejdřív si nechat naložit a po načerpání dostatku ran protivníka ukopat do KO.
    nikdy nezapomenu na Le Bannera jak se zlomeným zápěstím a rukou jak paragraf jestě třikrát vší silou tluče direkt až pak se kácí bolestí k zemi - cyborg z legie

    naprosto nejelegantnější fighter je Peter Aerts, od něho to nevypadá jako boj, ale jako gymnastika s tancem dohromady
    totální masakr asi šest let zpátky Bonjasky vs. Ernesto Hoost, vypadalo to, že se fakt zabijou, Remy ty strašlivý vykopávaný kolena a Ernesto betonový ůdery loktem -fantasie

    docela mi zmizel Musashi a hodně posatrádám Mirko CroCopa, kterej prej zdrhnul do ultimátů kvůli prachum
    Shilt mě nebaví, je to golem kterej vítězí hlavně tělesnou velikostí ne tolik bojovym uměním
    pořád čekám kdy prijde na řadu Ignašov, to je taky ultramlátička

    no tak tihle sou podle mě KRÁLOVÉ a největší kokot je Bob Sapp :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam