• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: Třeba jak tenhle můj starej tiket ;)

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Jsou to ty typy hráčů, co jsou na ně dobrý kurzy a člověku pak poserou tiket.. tak a nebo naopak :-D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: vydřený
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: Diego Schwartzman :) vzdy kdyz na nej vsadim, tak prohraje mam pocit, jinak se dostane vetsinou daleko. Neco jako Paire, ten at vsadim na nej nebo druhyho, tak to vyjde opacne vzdy :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    jo vcera kudrnac parada nakonec, mel jsem na nej vsazeno, tak jsem to prozival o to vic :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    FRIX211: Jojo, hodně vydržený :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    NIMBUS: jj, mám to úplně stejně... prostě drží tu starou gardu, to je stejný, jako když hraje Stan, ale u Andyho je to o to lepší, že se prostě zvládl vrátit navzdory osudu a dneska opět ukázal, jak šílenej to je bojovník - dva míčky od prohry, a stejně to urve, neskutečný! A to hrál Nishioka sakra dobře.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    přítomnost Andyho mi (byť jsem ho nikdy nemusel) lehce zvedá náladu..holt stárnu a rád vidím tyhle typy se vracet na kurty.. škoda, že tam nejsou ty dva nejlepší hráči na světě.. což naprosto chápu u obou.. a škoda, že Andy sere i ve druhym.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: scheisseman
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Kdo je skřet? :-D
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: jj to byl klasik... taky mi jednu akovku podělal, na druhé jsem měl 4 sety a více, tam to je OK :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    skret mi posral tiket ci voe, 2-0 vede na sety, podava na vyhru a jeste to dojebe 7-5, i matchpoint mel :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    TELVIS: obcas se to muze projevit i pozdeji
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Tak Benoit je positivni na covid, a to uz je vic nez tyden, v ty jejich bubline.....
    Musel se zakonite videt se spoustou lidi/hracu, tak si rikam jestli se teda vubec bude konat us open.
    To jak se tam nakazenej dostal nechapu
    ROMI
    ROMI --- ---
    :D kua ja chtel jit taky
    KERB
    KERB --- ---
    ZBYNEK: no jasně, to jsem chtěl právě napsat :/
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ZBYNEK: Hmmmm.... "Na turnaj nemohou přijít diváci, vstupenky se proto neprodávají." :-(
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KERB: Chci na něj jít teď v týdnu na Spoje ;-)
    KERB
    KERB --- ---
    nebyl jste se někdo mrknout na toho vávru v praze?
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ja predevcirem koukal na Vondrousovou a to se neda, nevim, co se s ni stalo. A koukal vcera i na kudrnace a ten kluk je zpatky, dal Zvereva
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: Jak já to tý holce přeji, aby byla nastávající královna!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam