• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    banda buzerantu ti rozhodci, chtel bych videt, jestli by diskli cernocha
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: každopádně měl teda den blbec. Upadne na rameno po tom co nedotáhnul set z 5:4 a 40:0 na příjmu.. Projede si podání a pak trefí rozhodčí. Viděl jsem malinko toho Nalbandiana
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: tak když máš jednou možnost vyhrát grandslam, že tam není konkurence. Teď už by skoro měl šanci u Berdych :-D přísně teda, ale asi v rámci pravidel, no...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    what?! koukam na kvitovou a najednou info o diskvalifikaci djokera
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já jsem naprosto nadšenej z Pironkovy a její krasojízdy! :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    A Vasik Pospisilu taky huste, uz mi asi zkurvi druhej tiket a da asi Bautistu
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak jo! ale bylo to o infarkt fakt. a jako klobouk dolu pred muchovou na jednu stranu, sice ten vypustenej druhej set jsem moc nepochopil, ale ustat tu koncovku tretiho setu vcetne 3 matchballu v tiebreaku, to chce nervy :)))
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: strasny drama :D nechapu, co tam obe predvadej, takova houpacka, no zensky. ale tak snad to dotahne!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: ta Mucha je taky lehce emo
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Tsitsipas je buchta, nepochopim, ta next gen bude jeste chvili next to vypada
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SLAMITCH: YES!-)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Shapo do toho! Sice si naprosto sám posral už vlastně vyhranej třetí set, ale ten čtvrtej, kterej začal nevábně 0:3, urval skvěle. Teď se ukáže :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Vondrousova tragedie vcera, vypadal vic znudena a bez zajmu nez Siniakova s Pliskovou dohromady :) nevim, co se s ni deje. Ale co vcera predvedla Mladenovic, to je jeste dalsi level, za stavu 5-1 v druhym setu podavala na vitezstvi, aby pak uz neuhrala ani game :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: jo u Vondrousovy jsem koukal, ze vypadla za hodinu, taky jsem zapas ale nevidel..kazdopadne Markete je 21, po jejim zazareni na French Open byla v podstate zbytek sezony zranena, pak hrala letos z jara mesic (jako vsichni) a pak covid... ja bych nad ni hul jeste nelamal, verim ji, ze se forma zas muze vratit... nicmene myslim, ze zrovna ona by klidne mohla zmenit trenera, nevim, jestli ji ma Hernych v tyhle situaci co nabidnout. ale treba se pletu.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: ve druhým si vzala zpět brejk, ale následně nebyla schopná nic udělat s 4:5, 15:40 a 5:6, 0:30. No a pak už jen 6:7... dost smutný pokoukání, ale pořád ne tak absolutní tragédie, jako Vondroušová. Ta vypadá, že už neuhraje v životě ani prd. Dnes neskutečný provar.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a Pliskova konci v druhym kole, takze tolik k jejim sancim na US Open a nadejim pri covid neucastech. videl jsem jen tie-break druhyho setu, kde uz nebylo moc o cem, i kdyz Garcia tam pinkala par micku pekne na lajnu. kazdopadne v prvnim setu skore 1-6, to dostala slusne na prdel.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: 1:1 na sety a ještě třetí mohl bejt obráceně. A někdy během toho se ještě Berdych nechal ošetřovat (tuším).. ;-) a pak to čété přeplo na nějakej volejbal (byl jsem v práci, pouze s čété).
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: asi jsem ho tenkrat i videl :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Kdybys koukal na ten zápas, tak bys taky věřil, že může vyhrát :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam