• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    https://youtu.be/xXEmhjBpaMo až se budete někdy nudit, koukněte na Serenu, když ještě běhala a na top ženský tenis... A backhand, co už jsem toho neviděl :O tý Heninový je hrozná škoda, ještě mohla X let hrát, bejt zdravá!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    JOPS: jaj přerostlej liliput. ale nějaký kouzlo má
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: letos se to neda po ty pauze, jeste horsi nez normalne :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Poslední dobou mi sázky vůbec nevycházely. :-/ Tak jsem se teď rozhodnul, že si jdu vsadit na Williamsku a budu doufat, že moje smolná šňůra v sázkách bude pokračovat...
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: podle mě to přepálil strašně v tom 2016 nebo kdy to bylo, vše vyhrával, hrál hodně turnajů, dotáh to na tu světovou jedničku a pak úplně odpadl
    ROMI
    ROMI --- ---
    JOPS: v obliceji hezka, ale jak rikas, ty svaly znervoznujou :D ale musel bych ji videt v realu, abych videl jak na me pusobi :)


    KERB: videl jsem ho s japoncem a tam nezvykle dost kazil a nevypadal uplne zdravotne nebo fyzicky fit, nevim, ale tam to vyhral spis vuli, a pohyb uz nebude mit asi takovej jakej mel, na spicku uplnou se uz nevrati asi si myslim.
    KERB
    KERB --- ---
    kazdopadne jedno je jisty, v tomhle prapodivnym rocniku bere vše nová generace, skvele si to rozdaj. Medvedev je držák, tipuju malý finále Thiem x Medvedev.

    JOPS: co se tyce tenisu nevim, nevidel jsem ji jeste hrat, ... a trocha bulvaru... ty svaly za me velmi nepritazlive:))

    Co ten Murray, videl jste ho nekdo letos hrat? Proc se nedostal trochu dal? Kazi ? nebo je ve spatny kondici.. o co jde?

    bude to hezka vyzva na leden, velka trojka si to bude chtit vzit zpatky v australii, tesim se
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    JOPS: hele ta je naprosto silena. Jako jasne proti gustu zadny...ale tomuhle gustu vazne nerozumim. Me prijde ze ma vic testosteronu nez 90% muzsky populace:)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    tak ja doufam ze to z tech co zustali da Thiem. Aspon by pohar zustal v rakousku-uhersku:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    dotaz spise na chlapy, jak se Vam libi Sakkira ? Mne prijde jako hezka holka, ale ty svaly na ni me strasne znervoznujou :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Vasek to nebude uz, Minotaur vypada taky dobre zatim, fakt tezko rict, kdo to z nich urve
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Shapo by byla velká pecka, Medvedev by potěsil, Zverev by neurazil :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Shapovalov nebo Pospisil nebo i Auger, proste Kanadan :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: Určitě teď můžeme otočit list - Thiem by mi vůbec nevadil.. Medveděvovi bych to asi přál ještě víc.
    Udělá někdo anketu, komu bychom to teď přáli? Dva hlasy na osobu, alespoň :) Díky
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: nn, ja si myslim, ze by cernocha spis vyloucili, ale .. kdo vi. Ve statech je to velky tema, my tady to vidime hodne "z letadla". Fanousci, no.. samozrejme ten vyrok rozdeluje, to je jasny. Podle me vysoka cena za neumyslnou nehodu, tot vse.

    ja bych to pral Thiemovi, no jsem zvedav co bude dal, Zverev ma asi sanci
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: Už si asi rozumíme - prostě už zvládli vyloučit kdekoho a nehledal bych nějaký blacklives za tím teď, obzvlášť když se nic aktuálního nestalo.. to honíme cobykdyby - jako ty jugoši teď -Fedexe by nikdy nevyloučili! A udělal to Fedex? neudělal, tak co řešíme. Až se to stane, tak se o tom můžeme bavit.
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: asi jsem to blbě pochopil, já myslel, žes mluvil o tom jak zařízli "černou" serenu na us open za ten přešlap a následný její kecy na čárovou rozhodčí..
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: teď nechápu :) Ptám se vyloučit světovou jedničku tos myslel když zařízli serenu? nebo.. ? djokovice? jestli djokovice tak to je jedno, ze je to jednicka, me jde o to, co by byl za bengal, kdyby vykopli z turnaje cernocha
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: Pro Tvé tvrzení nejsou důkazy, co uniklo mě?
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: vyloucit .. myslis serenu za ten přešlap? nebo ji vyloučili i teď když jede "black lives matter" a mě to uniklo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam