• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: proc? :) ji moc neznam, ani zapasy jsem s ni nevidel :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    dopodaval. snad projde i Martincova, i kdyz to je taky ukaz, kterymu se fandi dost tezko :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    jinak v Rime semicko mezi Schwartzmanem a Shapovalovem paradni podivana, Shapo to tam mlati leva prava jak Wawra v nejlepsi forme :) krasnej jednorucni backhand
    ROMI
    ROMI --- ---
    Machac dva micky od postupu do hlavni souteze pri jeho podani nez to prerusil dest :) tak snad to dopodava za stavu 30-30
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: no ale Wawroš teď v Římě byl hooodně marnej a v Praze to taky nebyla žádná extra sláva... každopádně super boj to bude :)
    KERB
    KERB --- ---
    1. kolo wawra x murray , takže konečná pro murrayho .)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Schwartzman hral vcera parádně proti Nadalovi, porad jsem cekal, kdy to otoci
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já teď koukám na trápícího se Rafu... je mi ho líto, snad to otočí
    ROMI
    ROMI --- ---
    TELVIS: jo dnes jsem uz nemel silu koukat, cekal jsem klepec a pak mi kamis pise, hak hrala suprove a ze z tech jratadu nechapala a vcera se o ne pokousela strasne malo, jich hercog zahrala vic.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    ROMI: Jo, js vubec nechapu jak to vcera mohla vyhrat.
    A dneska da s prehledem bagel svitohline
    ROMI
    ROMI --- ---
    Na tu Vondrosovou se letos neda koukat, at to dnes dopadne jakkoliv
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    FRIX211: A že ten Thiem to vůbec nebral u kotníků :-D :-D
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Tady pro fajnšmekry ten jeho neskutečnej second serve :D https://www.reddit.com/r/tennis/comments/isbepo/zverev_68_mph_second_serve/
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já jsem vydržel, protože jsem si furt myslel, že to prostě Saša nemůže urvat... no, a neurval. Nejlepší moment pro mě byl ten jeho druhej servis na MB, kterej tam poslal 68mph a skoro to vypadalo, že zakončí fakt nejvíc stylově DF... doteď nechápu, jak je možný, že ten míček přeletěl síť vůbec.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Ty dnešní mejdla, to by se Rogerovi nestalo :-D :-D
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jo asi tak, tady jsem nekdy usnul a rikal, ze uz to da, ze se asi znova nestane, to co Carenovi s nim :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já šel spát takhle, padala mi hlava a zdálo se to skoro hotový :P

    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    patej set bylo ale drama! dominicovi jsem pral, zlomenyho sashy mi je ale lito, snad se taky docka. ostatne ani jsem si dodnes neuvedomil, ze je o 4 roky mladsi nez dominic.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: tak ne, skoda. :) ale stejne je Vika, zda se, zpatky, coz me tesi.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: tak snad jí to vydrží ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam