• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KERB: ona je totalni berdych v suknich... v jeji pulce pavouka padaj nasazeny jak mouchy, sance na uspech rostou a ona odehraje tuzku... i kdyz chapu, ze mokra antuka ji nesedi a Ostapenko se svou palbou ma obcas vic stesti nez talentu, ale doufal jsem ve vic...

    tak zas se to v ty samy pulce pavouka zametlo vic Petre
    KERB
    KERB --- ---
    plíšková out, bída
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ach jo skoda Veselky, on je fakt labilni :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: jo ta část kde byla Azarenka a Serena má teď 4 hráčky co si to rozdají o čtvrtfinále a nejvýš postavená v žebříčku je 116. Krejčíková
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: ale jinak na sazeni je to ještě horsi nez Us open, strasny vysledky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: ja na nej vsadil a ted trpel u Ruuda na zbytek ☺️
    KERB
    KERB --- ---
    v každým případě Korda nejdřív Seppiho, teď Isnera, no.. pěkné
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZBYNEK: od AO 2017 vyhrala jeden turnaj a to jen o urovni international... ja uz ji odepisuju :D

    kazdopadne venku je i azarenka. pavouk se zajimave otevira... respektive halep se asi usnadnuje prace :)

    a z ceskeho derby strycova-krejcikova me vcelku prekvapila krejcikova, ze to urvala
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: jj, hlavně stan nemá logiku, když má formu je k nezastavení,.. uvidíme :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Mladej Korda vyřadil Isnera...Teď ho bude čekat lepší z dua Kukushkin / Martinez a pak teoreticky Nadal... Budu mu držet palce, ale raději si na něj nevsadím :-)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ZBYNEK: Moje smolná šňůra v sázkách pokračuje - hned v prvním kole mi nevyšel tip na to, že siréna ve Francii vyhraje...
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Jo jinak kdyby někdo váhal, kde sledovat, tak super zdroj je https://sports24.club/tennis/
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: jj, Wáwra se rozjel... teď dokonce masakruje Koepfera, a ten má poslední týdny fazónu jak prase. Inu, sport občas nemá logiku :D
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: btw. murray si neškrtnul no .)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: achjo prostě :/
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: "kdyz ono hrozne foukalo. a errani hodne beha a vraci... a je chytra a hraje kratasy proti vetru, navic vitr odfoukl dost antuky a klouzalo to" lol, takova naloz vymluv, ja tuhle holku fakt nemusim.

    Roland Garros: Macháč vybojoval postup do hlavní soutěže! Martincová na Erraniovou nestačila | Tenisový svět
    https://www.tenisovysvet.cz/...vybojoval-postup-do-hlavni-souteze-martincova-na-erraniovou-nestacila
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: pravda :) Jinak Murray mi přijde rozehranější, ale antuka nikdy nebyla pro něj terno... takže jo, taky se kloním spíš k Stanovi. Ale přeju oběma.
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: řikám uplácal ...-)
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: ale že by Murray byl nějak ve formě se taky říct nedá
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KERB: praha byly challengery, tam zaril mezi hracema z uplne jiny ligy, nez je papirove on
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: tojo, ale ztratil tam sety s hráčema, kterým by neměl nechat ani čuchnout... a v Římě dostal kanára od teenagera Musettiho :D, kterej sice hraje solidně, to ano, ale zázrak století to taky není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam