• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    To jo, kdyz odvracela matchball, tak uz jsem ji skoro videl balit domu :D a pak v rozhodujicim setu zacla kloudne servirovat a byla to uplne jina hra.

    Jinak teda ale ten posunutej roland garros ma dost o nicem tv pokryti. Jen jeden eurosport a vic nic. Snad to v pozdejsich fazich bude lepsi.
    JOPS
    JOPS --- ---
    koukal jsem na Kvitovou a byl to trochu porod zapas :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak Krejcikova ziskala svuj prvni titul WTA (a novy zebrickovy maximum 33.). snad se teda prognoza stran brzkeho vyppadnuti na FO nenaplni :))) minimalne druhy kolo ma ale imho jisty, protoze v prvnim hraje s Kristynou Pliskovou, co letos hraje totalni tuzku. hypoteticka Alexandrova v druhym nebo Svitolina v tretim uz jsou samozrejme jiny kafe :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ses moc skarohlid :D i v zenskym tenise se hraje na aktualni formu a sebevedomi, k tomu muze byt uspech ve Strasburku pro Barboru dobrej. ale samozrejme, furt je to WTA, deep run na FO negarantuje nic :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: že by v ženském tenisu byly nějaký vítězný vlny jsem si nevšiml.
    Štrasburk se hraje tradičně před RG. Z posledních deseti finalistek vypadly na RG tři v prvním kole, čtyři ve druhém a tři ve třetím.
    Takže asi tak
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Krejcikova je ve Strasburku uz v semifinale a bude v nem nejvys nasazena. Pokud si prenese pohodu a viteznou vlnu i na pristi tyden na Roland Garros a vystrihne tam nejakej solidni vysledek, tak zebrickovy maximum muze jeste slusne nakopnout. ctvrte kolo z lonskeho FO z podzimu se asi ale odecita uz ted, co?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Super, Káča porazila Sirénu!!! :-)))
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    N_I: nekde v komentarich na fb jsem cetl, ze za poslednich 20 let se to stalo 4x
    N_I
    N_I --- ---
    to není úplně časté dostat ve finále turnaje dva kanáry..nebo je?
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    ROMI: Já to Rafovi přeju. A match to byl famózní, to se ví :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale Rafa s Nolem to vynahradili, skoda, ze ho nesekl Nole :) tak snad v Parizi ho nekde sekne, budu doufat :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: vždy to znovu otevře otázku prize money. Btw finále Rafa Nole klepe na dveře ;-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    BIOBOID: tonevim, kazdopadne bych nechtel bejt divak, co zaplati 100+ euro za listky na finale a muze jit za 3/4 hodky zas domu :) ale at jsme fer, koukl jsem ted na sestrih a nezda se, ze by to Karolina znudene odchodila, jak se ji obcas prihodi. Ale Swiatek dominovala no, zjevne by mohla klidne zopaknout RG titul.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    SPLIFFBOY: Uhrála 13 míčků, není to nějaký rekord?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ups, Karolina ve finale v Rime krapet s ostudou :) 0:6 0:6
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    vypadalo, ze odchazi fyzicky, ale slusne to dokoncila nakonec jeste :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: ja se priznam, ze po tom tiebreaku v druhym setu jsem vzdal stream a uz jen koukal na skore, protoze na to pretahovani o breaky uz asi zacinam bejt starej :D chvilema jsem to jeste pustil, ale stream je oproti skore opozdenej a ja samym napetim furt koukal, kdo kterej game urve. karolina je fakt husta, roste ji sebevedomi, pod kotyzou se neztrati, hlavne at to zdravi uz drzi.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: jsem rád, že jsem se projednou zcela mýlil ve své předpovědi! :D Sakkari to dobře zazdila a naopak Muchová v sobě našla zbytky sil, je hustá.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    yes! :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam