• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: tak je vztekla, nasrana na celej svet a nejvic ze vseho asi na sebe samou, vrha pohledy, kouli ocima, rozhazuje rukama, nadava... me tenhle typ hracek irituje. chapu, ze prohravat v 18 letech v osmifinale GS je asi emocianolni masakr, ale me se na tyhle zapasy s teatralnima projevama proste blbe kouka :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: proc? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: pocit voe :D jinak u tech buchet to muze dopadnout jakkoliv vzdy :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ok, fakt je, ze cesky sazkovky muzou vykazovat zkresleni kurzu mnozstvim obdrzenych sazek na Cesku, ja tyhle zahranicni weby zpravidla nestuduju.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: já koukal na oddschecker, tam má Gauff v průměru 1,85, ale jsou sazkovky kde je vyrovnaný kurs.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    kazdopadne zapas Kostyuk sleduju asi prvne... a to je tak nesympaticky stvoreni zas.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: podle kurzu na livesportu ma barbora a coco shodnej kurz (1.95x1.95 tipsport, 1.94x1.94 fortuna). uplne ne tak castej jev imho.

    jinak koukam na Swiatek x Kostyuk a teda dnes Iga nijak zvlast nevali, pokud by hrala takhle, tak sky is the limit pro Barboru :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: by měla dát.......Cori vyhrála na antuce 13 z posledních 14 zápasů a ten co prohrála, prohrála právě s Igou a to nebyla žádná jednoznačná záležitost.

    Podle sazkovek je Gauff mírnou favoritkou

    Co tě vede k tomu že by ji měla dát?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ‚Půl hodiny před zápasem mi tekly slzy.‘ Krejčíková bojovala s nervozitou a strachem z debaklu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/tenis-roland-garros-french-open-barbora-krejcikova-postup-stephensova-nervozita_2106071810_bac
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: pred chvili jsem nekde cetl, ze dnes pred zapasem ji davala dohromady psycholozka, ze brecela v satne, ze na Sloanne nema... no a pak ji povolila dva gamy... tak by si mohla trochu boostnout sebevedomi timhle snad :D nebo si tu psycholozku aspon rovnou objednat na priste znova ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    jestli ji nejebne, u buchet nikdy nevis, tak Coco by mela dat jeste, na polku uz ji neverim uplne :) ale treba prekvapi :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak od Kenin jsem ani vyhru necekal, tam byla Sakkari favorit bez ohledu na nasazeni a zebrickovy postaveni. ja stale silneji verim v obhajobu od Swiatek, ale kdyz se spletu a porazi ji v semifinale Krejcikova, nejak se s tim srovnam :)))) uvidime, co Bara proti Coco zejtra no, sazkovy je videj jako vyrovnany.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Kenin už je taky venku. Známe 7 čtvrtfinalisté a nejvýše postavená je světová 18.
    Teď už to může zachránit jenom Swiatek
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja se dnes vubec nezastavil pri pondelku. proc Musetti skrecnul, se zranil pak? nebo v 19 jeste fyzicky proste jen neutahne pet setu? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    to se tak Djok zvedl nebo ital totalne odpadl, nestiham sledovat ted v praci
    ROMI
    ROMI --- ---
    me bude stacit, kdyz vyhraje druhej mladej Ital :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    odpociva na patej set :) ale aby ten TGV stihl jeste :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    uz se nejak zlomil :) ale jelikoz fandim Djokovi, tak mi to nevadi :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: zdál se!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Hele abychom ho zase nepřechválili. Pojď někdo taky pochválit Djokera
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam