• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jezis ja jsem za ten jeji uspech tak rad :) pred rokem zvazovala ukoncit karieru v singlu, top100 byl cil, co uz se zdal nedosazitelnej, a ted bude mit novy maximum na 23. pozici nejhur.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: z publika nekdo zarval ale nevim co
    ROMI
    ROMI --- ---
    tam stacilo poslat jen na druhou stranu pri tom tretim matchballu, boha jeho, ted to projebe jeste nakonec ne?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    koukal jsem jen chvili bez zvuku, co resila v zaveru toho prvniho setu s umpire? to naprala do site pri podani a pak se nad necim rozcilovala.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Krejčíková neeeeskutečně, 5 setbolů zachrání postupně, aby pak proměnila první! Mental giant!
    ROMI
    ROMI --- ---
    hej prvni set doma, jsem zapnul akorat tiebreak a na zacatku se desil :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jo! :D ale vyrovnanejsi uz to bejt skoro nemuze.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    NIMBUS: komentátoři z toho byli docela slušně hin, že prostě Meddy klasik si tam prostě musel za tohohle stavu hodit underarm serve :D
    DUKON
    DUKON --- ---
    NIMBUS: jojom dlouho to vypada ze Lendl si pro to dojde, v hledisti Belmondo, ty jooo
    nicmene kdyz ted vidim Lendla, tak dat mu kozeny kabat tak jakoby vypadl z filmu G. Ricthieho :)


    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Lol, ten servis na konec :-D pěknej zápas
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    DUKON: měl by být
    DUKON
    DUKON --- ---
    NIMBUS: to je ten zapas jak tam Chang dal podani spodem?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: tak to už byl na sklonku kariéry, dyť mu bylo 27 ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: zapas s Cashem ve wimbledonu se mi uz jen vybavuje, koukal jsem u dedy tenkrat , tam to nikdy nedotahl Lendl no :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: tak já pamatuji až nějakej Wimbledon cca 91/92, kdy mi děda říkal, že Lendl už je čajíček ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: to uz je tolik let jo, si to pamatuju ten zapas :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Btw ráno jsem si k snídani dal kus tohoto.
    Michael Chang vs Ivan Lendl - 4th round | Roland-Garros 1989
    https://youtu.be/ZTPAUi0nFIs
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: to mi vypravel znamej, co byl kdysi na Rolland Garros a hrala tam Bara a nejak ji to neslo a z publika se ozval ceskej hlas "Pojd Baro to das, makej" a ona odpovedela, tak si to pojd zkusit curaku :D a uz byl ticho :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a at se trochu strelim do vlastni nohy, treba Strycovy nadavani a zachvaty jsem zboznoval :D ale ta je nase. a navic u toho byla mega vtipna.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: jo, prave, Iga si sice dnes sem tam taky trosku zanadavala, spousta veci ji uplne nevychazela, ale presto z ni necaka takova arogance na vsechny strany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam