• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Na Mallorce Djoker nehraje singl, ale jenom debl... Je to jenom speciální příprava na Wimbledon, nebo se už připravuje na Tokio?

    Wimbledon: Novak Djokovic prepares for title defence with Mallorca doubles - BBC Sport
    https://www.bbc.com/sport/tennis/57486181
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    respektive mi tam to uplatneni chranenyho zebricku prijde pokriveny, me predevsim vadi ta direktivnost, se svazem se nikdo nebavi, s marketou, zda se taky ne.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ale tomu ja prece rozumim, to mi nemusis vysvetlovat. ostatne to se zmrazenym zebrickem je citace seftrenera svazu, kterou jsem jen prevzal. mozna to neni nejstastneji zvoleny slovo, protoze jde realne o dopad chranenyho zebricku v souhre s temi covid okolnostmi, ale to mi prijde uz jen jako zbytecny slovickareni. Vondrousova byla zranena od wimbledonu 2019, vratila se na kurty vloni v lednu, kdyby se pocitaly podle normalnich pravidel pro navrat ze zraneni turnaje, co od toho combacku odehrala, a nebyl vloni "zmrazenej zebricek", tak by na chraneni zebrickovy pozice ziskany predevsim za finale roland garros 2019 uz prece nemela dnes narok, odehrala od ty doby dve desitky turnaju, chranej zebricek se za normalnich okolnosti vyuziva max na 12 turnaju.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: ale jo, úplně. Je to žebříček ITF pro nasazování do turnajů, ten reflektuje i pauzy pro zranění.
    Proto vidíš, že teniska že šedesátého místa jde do kvalifikace a z devadesátého místa jde rovnou do turnaje.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: no ne tak uplne, viz i ten clanek. vzal se stav zebricku po roland garros, ale Marketa ma chranenej zebricek kvuli zraneni ruky z 2019, takze v jejim pripade rozhodl i kvuli zmrazenymu zebricku tenhle faktor a jeji aktualni postaveni po odecteni bodu za roland garros se kvuli tomu nepromitlo
    ROMI
    ROMI --- ---
    jo jinak co by tam delala Krejcikova jinak :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: nerozhoduje zmražený žebříček, rozhoduje úplně normální momentální žebříček pro nasazování do turnajů
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jo a jeste teda dodam, ze je od Jirky Veselyho zas mily, ze usetri statu za letenky... i kdyz skoda, ze nemuzeme nikoho nasadit do mixu, kdyby to Krejcikovy moc nekazil, mohlo to cinknout :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZBYNEK: tvl ty Muchovy je skoda! Marketu mam rad, ale jeji forma nesaha te letosni Karoliny ani po kotniky. a ze rozhoduje zmrazenej zebricek ze zaveru roku 2019 bez moznosti jakekoliv korekce je podle me teda nehorazne sprosty.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Nominace pro Tokio:

    Dvouhra: Plíšková, Kvitová, Krejčíková a Vondroušová
    Čtyřhra: Krejčíková + Siniaková a Plíšková + Vondroušová

    Nominace českých tenistů do Tokia je jasná, překvapivě chybí Muchová - Sport.cz
    https://www.sport.cz/tenis/clanek/2494951-nominace-ceskych-tenistu-do-tokia-je-jasna-prekvapive-chybi-muchova.html
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: skoda no, jako nefandim mu, ale je vzdy skoda, kdyz nehraje, asi nebyl uplne v poradku, s tim djokem se nejak moc potil od zacatku a na konci odesel fyzicky mi prislo, to neni normalni u nej :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Rafa si dává pauzu...

    Po antuce pauza. Nadal vynechá Wimbledon i olympijské hry v Tokiu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/rafael-nadal-absence-wimbledon-oh-tokio.A210617_135211_tenis_par
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZBYNEK: to si právě každý vybere.....ale ten příběh máte pořád
    JOPS
    JOPS --- ---
    DUKON: z tech tri F, R, D bych sel na pivo s Rafou a Djokovicem.

    Fedex mi prijde strasne suchej, kdyz se usmeje, tak mu to proste neverim, pretvaruje se, ne, proste Fedexe po lidske strance nejak nemusim (a ano, neznam ho, ale pusobi na me tak)
    Kdyz se usmeje Rafa, tak to je tak 2x do roka, ale ten usmev mu verim a u Djokovice to je podobny, kdyz je nasranej, tak to poznas, kdyz ma dobrou naladu, tak to taky poznas, Fedex je chladnej.

    Ale zase Fedex hraje nejhezci tenis a jako sportovce ho uznavam.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PAN_SPRCHA: A Roger je kterej z nich? :) Svým přístupem k FO mě dost zklamal. Kdyby byl zraněnej a nehrál v Halle, tak to je jiná, ale vypustit zbytek turnaje jenom proto, aby se vyhnul přímé konfrontaci, není sportovní chování. Měl si to ujasnit předem a nemusel v Paříži vůbec hrát.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Každý film potřebuje hrdinu, jeho sidekick a hlavního zaporáka.
    Tady máte všechny tak si nestěžujte
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Ve srovnávání těch tří bych celkem věřil oku Brada Gilberta, že Djok je z nich nejvíc komplexní a má nej pohyb po dvorci. Jeho neoblíbenost já přisuzuju monotónosti jeho hry, nerozumím co s tím má společného národnost. U Djoka je to vlastně tak trochu "winning ugly"...
    DUKON
    DUKON --- ---
    ROMI: jedine FED, Djok je balkansky - srbsky nacicek, ikdyby vyhral 40 grandslamu tak pro me nikdy nebude komplexni osobnost #1 jako Federer. Ale jsem rad ze jsem zazil eru vsech tri soucasne, bez kazdeho jednoho by to nebylo ono.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    FRIX211: Jako dlouho jsem u tenistů nikoho neslyšel mluvit o fanoušcích/republice a touze dělat nám radost. Je to moc milej přístup.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Tady máte odemčenej rozhovor - ta holka je prostě neskutečná, tak pokornej člověk se nevidí i normálně, a mezi profi sportovcema?! https://www.idnes.cz/sport/tenis/barbora-krejcikova-roland-garros-rozhovor.A210613_174832_tenis_ald&h=447D460B586BC54F2A4780BC21EBE43E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam