• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    KERB: Ptal se divaku kam ma podavat?:))
    Jsem teda rad ze pokracuje
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: jo ja, vcera neco a dneska dohravka... nick delovy podani tradicne, pak tam v zaveru uklouz a to jsem si rikal, ze konci, vypadalo to nehezky, ale nak to rozchodil a dobry... jsem rad
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Videl nekdo Kyrgiose x Humberta? podle vysledku to vypada na hell of a match..
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: proste se projevila jeho zenska stranka osobnosti :D
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: on se prostě v tom třetím lekl, hrozně ztuhnul a začal hrát kraviny, naopak Basilovi to tam začalo padat... popravdě to pak i ve čtvrtým bylo siiiiilně nahnutý, ale to už to ustál. Jako - dost mu to přeju, fakt jo, bylo dojemný vidět jak jeho, tak manželku a jeho mámu, všichni naměkko, ale jednoduchý si to teda Andy udělat asi fakt nedokáže :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: má štěstí že antukářka Zidanšek se na trávě po dlouhý cestě na RG ani nerozehrála a je tam jak tučňák na poušti.
    I tak je to vyrovnané
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: já to zapnul na čtvrej set, netuším :O ty fotbaly, no..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: nekoukal jsem, ale zaujal me prubeh dle skore... ztratit treti set z 5:0 na 5:7, to u chlapu moc k videni nebejva. Co se tam delo? :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Andy docela dobrý výkon!
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    SPLIFFBOY: …asi u nejaky jiny hracky, jako pred tim s Kotyzou?;))
    Nevim, ale tam evidentne problem v trenerovy nebude.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: hah, jj, diky desti zustala v pavouku o den dele, nez jsem tipoval :D jako ja bych pral postup i ji, nicmene v nej moc neverim. A bojim se, ze Bajina brzy vyhodi... pricemz fakt uz nevim, kde chce hledat dalsiho trenera
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: taky jsem u Plíškový očekával brzkej konec, ale překvapivě dnešek přežila
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: vim, ale 2019 byla v osmifinale, to by byl vysledek vic hodnej jejich schopnosti. nicmene jak rikam, trochu jsem cekal, ze to tak dopadne, ma zas takovou divnou sezonu.. na druhou stranu nekdy se po tehle brzkejch exitech srovnala, potrenovala na hard a pak mela dobrej finish, tak treba... moc dalsich sezon uz zrejme hrat nebude, pral bych ji jeste nejakej poradnej zarez, i kdyz uz nema co komu dokazovat.

    V kazdym pripade u pliskovy cekam brzkej konec taky.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: srcdovej možná, ale naposled se z prvních kol dostala když v roce 2014 vyhrála.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a Petra venku... tohle jsem teda bohuzel trosku tusil, bylo na ni videt, ze se vraci po tom vymknutym kotniku nevytrenovana... na fb wta ji diskutujici zahrnovali mezi favoritky, coz mi prislo uplne absurdni. byl jsem i v pokuseni si proti ni vsadit, byl tam kurz skoro 5:1 na Sloanne... ale nemel bych z toho hezkej pocit, pral jsem ji, aby se pres Sloanne dostala a postupne se rozehrala, je to Wimbledon, jeji srdcovej turnaj. No tak letos ne.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    SPLIFFBOY: ja ho dal taky az nekam do semi.
    Ale asi furt neustal RG + si nejsem uplne jistej jestli to nebyl jeho prvni zapas na trave..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tsitsipas venku ve trech setech? to jsem doufal, ze zas pujde daleko (ve skrytu duse jsem mu teda i pral, aby sel az uplne nejdal :D )
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: no s dětma člověk dá leda tak večer záznamy po tom co jdou konečně spát, a celý den se snaží nečíst zprávy
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: no bude to teď žalostná pracovní morálka :-D do toho ještě ty fotbaly. Ještě, že mám svatou ženu i lidi v práci :-D
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: chapu, ale ja to nedokazu bohuzel ukoukat v takovym mnozstvi .)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: Tak já taky, ale jsi hodně odkázanej na režii :-O obzvláště ty první kola si člověk může pustit co ho zajímá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam