• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: pecka trefený
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: petkovic nevyhrála turnaj jakékoliv kategorie už šest let. No nevím, ten kurs je pořád +- stejnej
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tohle by mohlo vyjít, což? Trochu jsem čekal, že děda Nadal to nezvladne :)

    SADY
    SADY --- ---
    NEVADA_: presne, na toho kazdej rad zapomene..
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    A proto bude Djokovič vždy až ten třetí támhle vzadu.

    Jak prohrát se ctí? Djokovič zlomil srdce krajanky, za své chování je pod palbou - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/olympijske-hry/jak-prohrat-se-cti-djokovic-zlomil-srdce-krajanky-za-sve-cho/r~8611708cf37111eb8a900cc47ab5f122/
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    KLX: To byla příjemná odměna pro fanouška za včerejší útrapy :-)
    KLX
    KLX --- ---
    Skvěle holky. Dopadlo to, jak mělo. :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    koukat na vondrousovou je vzdy o nervy, mi prijde labilni, dnes na to mela vyhrat, skoda. Ale uz ma lepsi servis a obcas i pritvrdi, tak snad ji to vydrzi a zapracuje na hlave i :)
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Hlava.
    Tolik nevynucenejch chyb na obou stranách.
    A pak ten taktickej medical break.
    KLX
    KLX --- ---
    Jo, několikrát jí měla na lopatě. Zlato bylo kousek. Velká škoda. Ale stejně hodně dobrej výkon.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Ten třetí set fyzicky bolelo sledovat. Jak ztratila ten první brejk a pak jak zahodila strašně moc brejkbolů... ach jo. Fakt ach jo. Bencic využila 6/10 BP, Markéta 6/18. To se pak blbě vyhrává. Už jenom ty 3 v tom posledním gemu.... fuuuuuuuuuuu
    KLX
    KLX --- ---
    Dobrej match ale. Škoda. Odešla ve třetím, ale i tak klobouk. Tak stříbro, no. Doufám, že zítra debl bude zlatej.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Já na to nemám nervy. To jsou labilky, obě.
    KLX
    KLX --- ---
    Tak asi tam něco bude, možná. Djoker padl v bronz zápase a vzdal i bitvu o bronz v mixu z důvodu poraněného ramene. Tak konec turnaje mu tedy hrubě nevyšel, i když to celou dobu vypadalo, že jasnej aspirant na zlato. Zajímavý závěr turnaje.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Aspoň se zvedne kurz na US Open. I když bych si tipl, že teď bude dvojnásob namotivovaný ho vyhrát.

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já Sašovi věřil hodně.. jenom jsem na začátku třetího chtěl dorovnat toho Djokera v zápase a uklik se na gem :-O ještě že to ten Nole nevyhrál, to by bylo hodně mrzení

    KLX
    KLX --- ---
    ZBYNEK: A žádného zranění jsem si nevšiml. Ale nekoukal jsem nijak detailně, takže možné to je. Odešel mu první servis a Zverev ho prostě přehrál. Ale bylo to vyrovnaný, takže asi slabá chvilka v nejhorší moment.
    KLX
    KLX --- ---
    ZBYNEK: Neviděl jsem druhou půlku rozhodujícího setu. V prvním ho zničil, ale pak 4 hry v řadě pro Zvereva. Tady se to zlomilo. Jsem rád, že ho porazil. Fakt pěknej tenis hrál.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Zverev porazil Djokera... Kdo jste na to koukali? Od půlky 2. setu nic neuhrál. Nějaké zranění?
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Tohle je tak přesný a skvěle napsaný! :D https://twitter.com/BastienFachan/status/1420740302654959617
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    KLX: jojo, ale lidi teď můžou u US open začít sázet na finalistky olympiády a srazit kurz. Takže zkouším kombinace na všechny semifinalistky Tokya a dávám je s kombinacemi na jejich kurz na US Open. Bencic má třeba 40. Pokud se na tiket přihodí jako jistota a boost Djokovič v Tokyu a Djokovič na US, tak už to dává pěknou potencionální hodnotu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam