• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: on měl mladej něco s nohou a vzal si prášek na bolest, v tom čtvrtým byl zjevně limitovanej a už se nechyt. Upřímně jsem v pátým čekal debakl, ale když to udržel na 2:2, tak jsem si začal myslet, že to snad fakt zvládne. No a zvládl :D Dej aspoň extended highlights, hlavně oba TB byly něco neskutečnýho. Fakt koncert.
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: bohuzel to cely nedam, ale rekni… co to tam bylo s tim kanarem?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    FRIX211: jojo, sleduju ho celý letošek, bookmakeři ho neskutečně podceňují ;)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    No... Tak kdo jste neviděl zápas Tsisi - Alcaraz, tak to napravte. Neskutečnej match, ten mladej hraje fakt parádně, různorodě, a má dobrou hlavu. Zápas roku zatím.
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: ted to resi dost i Murray po tom prvnim kole us open. Nevim no jestli si vola s tatou, .. .))

    Ztratil můj respekt, zuří Murray. Čím jej Tsitsipas rozzlobil? | Tenisový svět
    https://www.tenisovysvet.cz/article/detail/14481--ztratil-muj-respekt-zuri-murray-cim-jej-tsitsipas-rozzlobil
    ROMI
    ROMI --- ---
    to me zas bolej oci z Vondrousovy :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: já jsem viděl super sestřih z toho.. i to jak jim s Ruudem oznámí hlasatel, koho mají v dalším kole (Tsitsipas).. to jsou super videa
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: made my day :D

    ROMI
    ROMI --- ---
    careno busta fuc, jsem videl, ze vede 2-0 :) djok ma volnou cestu, nikdo ho nebude vytacet :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: jak to říkal Stefanos- je to v pravidlech => je to ok. Já bych je teda změnil. Ale třeba zrovna u ženských fakt netuším, kolik času tam můžou potřebovat -teba když to zrovna dostanou/mají.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja na Stefanose s Andym nekoukal, popravde jsem od nich takovou bitvu neocekaval. nicmene z toho Stefanosova chozeni na dlouhou toilet break mezi setama uz se stava vzorec chovani, coz me celkem mrzi. docela mu fandim, ale zacina to jit trochu ztuha. na druhou stranu Krejcikova to dela taky. a taky se to spouste fanousku i souperkam nelibi.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: na toho Andyho jsem koukal až do brejku ve čtvrtém setu, kdy jsem to vzhledem k hodině vysílání vypnul s tím, že to bude ještě trvat.. hrál pěkně, měl jsem z něj radost. Zdá se mi, že hodně nabral svalovou hmotu. Ty jeho emoce jsem nikdy neměl rád, ale včera jsem se tím bavil, scházelo mi to.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ci voe Veselka a ta jeho hlava, tri tiebreaky zdechne, skoda. A kvetak vyhral prvni set nad cipiskem, slusny, uvidime jestli to vydrzi :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    SPLIFFBOY: Psalo se o tom už vloni: https://denikn.cz/441679/turnaj-mistryn-v-praze-meli-zajem-ale-ted-je-to-jak-planovat-vylet-na-mesic-priznava-kaderka/ (nemám předplatné)

    Bylo by to fajn, ale kdo ví kolik by tam pustili diváků...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Z tohohle rozhovoru s Kaderkou mam pocit, ze mozna krom fed cupu jedna i o turnaji mistryn v Praze... smysl by to davalo, v Shenzenu se letos hrat urcite zas nebude a ze by ho meli druhej rok v rade rusit se mi nezda. A pro Cechy by to byla pecka, Barbora i Karolina v singlu uz maj ke kvalifikaci blizko, Barbora s Katkou maj debl jistej...

    "Ještě se zeptám na jedno spojení: Praha a Turnaj mistryň. Ten má sice na příštích deset let čínský Šen-čen, ale ono je to s pořádáním akcí v Číně trochu složitější. Je vůbec reálné do budoucna dostat tento prestižní turnaj do Prahy?
    Jestli dovolíte, pane redaktore, já bych odpověděl jako v Liberci: Vyčkejme. Abychom se nedivili. (smích)"

    Vláda dala 65 milionů na finále Poháru B.J. Kingové. ‚Dohoda je de facto hotová,‘ tvrdí šéf tenisového svazu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/tenis/tenis-pohar-billie-jean-kingove-fed-cup-praha-schillerova-kaderka_2108231911_wei
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Tohle uz jste asi cetli...

    Finále tenisového Poháru B.J. Kingové míří do Prahy, vláda uvolnila 65 milionů - Sport.cz
    https://www.sport.cz/tenis/fed-cup/clanek/2661340-finale-tenisoveho-poharu-b-j-kingove-miri-do-prahy-vlada-uvolnila-65-milionu.html
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI: To by bylo férové...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam