• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SLAMITCH: co koukám na predikce, tak s Medvědem nikdo moc nepočítá... Bylo by to velké překvapení.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    YBUKO: Držím palce Daniilovi, ale nejsem si úplně jistej, že to bude stačit.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    "Kulatinami" tedy myslím 4 grandslamy za sezonu, eh.
    "„Zbývá už jen jeden zápas,“ podotkla světová jednička. „Ve hře je všechno. Tak pojďme na to. Dám do toho celé své srdce i duši, do toho posledního zápasu dám své tělo i hlavu. Hodlám příští utkání odehrát tak, jako by to byl poslední zápas mé kariéry,“ dodal bojovně Djokovič."
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: já si včera večer pro sichr pojistil situaci ještě sázkou na vítězství Raducanu, takže prima :) teď ještě co ten dnešní Srb, bude slavit vítězné kulatiny? Mohl by, dělá kolem toho zápasu hrozné hype.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Raducanu je první kvalifikant/ka v historii GS, která/ý vyhrál/a titul.
    A to všechno bez ztráty setu. Prostě 10 zápasů, na sety 20:0.
    Přátelé, právě jsme zažili historii. Tohle se nebude opakovat.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Nejak mi ty tipy jen tak vycházej, ale vsadit za prachy, tak je to naopak :-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: jj a bylo to druhy kolo, ne finale, sorry, nejakej jsem si asi blbe precetl popisek..
    ROMI
    ROMI --- ---
    prijde mi vetsi ranarka a docela to mastila vsechno, zase Leyla dokazala otacet tezky zapasy :) ale myslim, ze ji zase umlati :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: : jo, 6-2, 6-4, sakryš, nepodíval jsem se důkladně na statistiky. Tak to bych přehodnotil a viděl jako mírnou favoritku Raducanu. Ale uvidíme...
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: Raducanu to vyhrala?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Na facebooku Wimbledonu je dvouminutovej videosestrih z finale juniorky 2018 (Raducanu x Fernandez). Uz tehdy predvadely skvelej tenis! :) asi zacnu juniorum venovat vic pozornosti, i kdyz Svrcinu a Lehecku jsem teda obcas sledoval...

    Wimbledon - Raducanu and Fernandez's Only Previous Meeting | Facebook
    https://fb.watch/7YfERGMj8I/
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Teď bych ale na ten první set u Djoka už byl opatrný, v posledních osmi zápasech s Medvědem ho koukám nedal jen třikrát. A teď už Srbovi první set utekl čtyřikrát za sebou, což se zatím asi nikdy nestalo. Popáté už by to byla buď pěkná haluz, nebo přicházející stáří ;)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: bookmakeři a různé ty tipovací na matematice postavené weby to evidentně berou jen statisticky a už to pak neupraví nikdo, kdo do toho víc vidí. A to je moc fajn.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: Na tohle měl být kurs 1.5 :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Hodím sem tentokrát odvážně svoje tipy předem (a zvyšuji tímpádem celkem výrazně šanci, že to nevyjde :)). U Djoka jako obvykle plus se mi líbí raketa Fernandez a tři sety.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    To je krása, když to šlape takhle předvídatelně jako.hodinky. Tak snad příští rok na velkých turnajích repete.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: ano :))

    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak sevto zlomilo a zvere vyhodil vyhranej mic a pak klasicka dvojchyba :-) a od ty doby docela kazi 3:0
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Podle hry to vypadá, že mu nechá i druhej. Ale já na to nemám, jdu spát :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ale fakt zatim vypada, ze mu to nechal schválně ten set :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Zverev zatim podava jak buh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam