• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: tak on už covid měl. Právě na to se vymlouvá
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: jeho riziko, tyhle dva tři týdny zrovna vycházejí na nástup omikronu v Austrálii. Chytnout to během turnaje a bez vakcíny, to bude určitě lahůdka.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    NIMBUS: Všichni jsme si rovni, ale někteří si jsou rovnější :-(
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: ¯\_(ツ)_/¯
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: byla jen otazka casu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    V Austrálii už mají 18tis. denně, celý ten jejich systém izolace a preventivních karantén je teď už úplně k ničemu.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    V Sydney to teď bude kvůli nástupu omikronu extra nepředvídatelné, protože v ostatních sportech se už ruší turnaje a hráči odpadají kvůli nákaze a karanténě. Čistě teoreticky to může do turnaje hodit vidle i Medveděvovi a Zverevovi...
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    YBUKO: Ten nechutný kariérista. Zradit kvůli prachům a slávě vlastní přesvědčení. Že se nestydí!
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Bookmakeři mu každopádně asi nevěří, Zverev a Medvěd pořád klesají. Zvereva jsem stihl za 7.50 a už je na 5.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    To je komediant
    KERB
    KERB --- ---
    tak to jsem nečekal
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NEVADA_: myslím že to bylo v bloku zpráv na Irozhlasu odkud to nešlo linkovat. Ale koukám že už to dva tři dny koluje ve zprávách i jinde. Každopádně k očkování se pořád nehlásí, tak to klidně může být otevřené do poslední chvíle.
    Djokovič by na Australian Open neměl chybět. Je mezi přihlášenými - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/djokovic-australian-open.A211208_082945_tenis_ald
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Zdroj? Ještě během Davis Cupu dával jeho otec rozhovor, že ne.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Omg
    "DJOKOVIČ NA AUSTRALIAN OPEN POJEDE
    větová jednička Novak Djokovič figuruje na oficiálním seznamu přihlášených tenistů na Australian Open. Nad jeho startem se dosud vznášel otazník kvůli povinnému očkování všech účastníků turnaje proti koronaviru."
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SADY: jo myslím to s kým hráli. Tam měl jejich zatím nejlepší soupeř žebříčkový součet přes 150. A oni mají součet 3.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ci voe, toho jsem v zivote neslysel :) a ani nesleduju ten davis cup, tak to jmeno taky slysim prvne :D
    SADY
    SADY --- ---
    PAN_SPRCHA: debl konkurenci mel ne? jen uz ty staty vypadli...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ten Davis Cup je zvláštní. Chorvati ve finále s tím že je tam dostal zatím 100procentni Borna Gojo, kterého jsem si musel regulérně vygooglit, protože jsem o něm v životě neslyšel, nikdy nevyhrál jediný zápas na ATP tour.

    Plus teda světový jedničky v deblech, pak stačí hrát Chorvatům na výhru v jednom ze dvou singlů, protože jejich debl tam nemá konkurenci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam