• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ok tak znova, proste se nechce nechat ockovat, at ho k tomu vedou jakykoliv divny duvody a kdyby nedostal vyjimku, tak se nikam neplahoci ani a nehral by. Pak viz muj predesly prispevek.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: ne Djokovič je za šaška.

    Padlé na hlavu je primárně to že celé by to nemuselo být kdyby se nechal naočkovat jako všichni ostatní.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: tady jen zkopiruju s cim souhlasim, abych to nemusel psat ;)

    Ok zažádal o špatný typ víza, to je chyba jeho týmu, otázka je zdali je to tak zásadní chyba, kterou nelze napravit. Na řešení prostě musí být vůle z obou stran, a když chybí vůle, tak nezmůžeš nic. Věřím, že před covidem by to vyřešili s úsměvem a bylo by po problému, je to vlastně totální prkotina. A to co se děje okolo výjimky z očkování je už úplně padlé na hlavu, tak on o ní zažádá australské úřady, oni mu ji na základě jim předložených argumentů udělí, ale špatnej je Djokovič... Jestli se Australani cítí dotčení, že se nemohli rozloučit se svými blízkými, cestovat a navštěvovat se, tak je to problém australské vlády, která se rozhodla takto postupovat a nikoliv Djokoviče, který využil institutu, který sama australská vláda zavedla. Pokud by tam nechtěli nikoho bez očkování, tak institut výjimky nezavedou. Celá ta situace je prostě směšná a Djokovič není ten, kdo by byl šašek....
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: tak je snad rozdil vyjimka z pravidel pro ucast od poradatelu turnaje a vyjimka z pravidel pro vstup do zeme od jeji vlady.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI: Prý někdo od Djokera požádal o špatné vízum... Blbej úřednickej šiml, ale pak z toho nemůžeš vinit pouze australany.
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: v tomhle pripade jsou kokoti Australie, jako uz cely dva roky. Kdyby mu vyjimku nedali, tak to neresim a reknu, ze je kokot, ze se nenechal naockovat, ale takhle mi to prijde sileny.
    KERB
    KERB --- ---
    PAN_SPRCHA: na druhou stranu pokud lze udělit výjimku a pravidla AO tu možnost mají, tak čistě formálně je v pořádku, že někdo o tu výjimku zažádá
    KERB
    KERB --- ---
    PAN_SPRCHA: to rozhodně, proto jsem psal, že bych nechtěl hrát někde, kde vím, že na mě budou naštvaný lidi i hráči, že jsem elitář a těším se na french open
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KERB:Kdyby opravdu chtěl aby bylo respektováno právo na jeho zdravotní soukromí tak v první řadě neodjede do země která vyžaduje něco co odmítá podstoupit a tedy logicky bude jeho zdravotní soukromí narušeno.

    Když člověk někam jede musí respektovat právo a zvyky dané země.
    KERB
    KERB --- ---
    SWALLOW2: souhlas
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Myslim ze to je v poradku, on ma pravo volby se neockovat, oni maji pravo to na svem uzemi pozadovat. Jsem jeho fanousek a rad bych aby min 21 udelal, ale stejne tak doufam, ze pokud neplni neco z toho co hromade dalsich zabranilo prijet do Australie, tak ze tam take neprojde.
    KERB
    KERB --- ---
    PAN_SPRCHA: počkej a on někde šíří nějaký jak ty říkáš antivaxerský žvásty? já jen zaznamenal, že chce, aby bylo respektováno jeho právo na zdravotní soukromí, nebo on nabádá někoho aby se neočkoval? já fakt nevím, jen se ptám
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Spor o „našeho Novaka“: Srbský premiér si zve velvyslance na kobereček - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-kvuli-djokovicovi-musi-na-koberecek-srbsky-prezident-si-povolal-velvyslance-184925
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: jestli ho tam pustí, Francie se antiwaxery už taky moc nemaže.

    Měl by ukončit kariéru a zahrabat se někde v Srbsku kde mu ty antiwaxerské žvásty možná bude někdo žrát.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak si holt dá až French open, v půlce května už doufejme nikoho covid až do podzimu zajímat nebude... Vítěz Medveděv s kurzem 4,50 je teď taky dobrý dárek.Pokud teda taky neskončí v karanténě, možné je teď všechno.
    KERB
    KERB --- ---
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Zvrhlost…. Svět se zbláznil…..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Tak deportace...

    Novak Djokovic: Tennis world number one denied entry to Australia and faces deportation after visa cancelled amid vaccine exemption row | World News | Sky News
    https://news.sky.com/story/novak-djokovic-to-be-deported-from-australia-after-visa-revoked-report-12509831
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    "Trochu světla se vneslo i do často kritizované zdravotní výjimky, kterou srbský tenista obdržel, aby mohl hrát na Australian Open. Podle informací ji dostal na základě prodělání covidu v posledních šesti měsících."

    Jako jestli je vyjimka fakt na tohle, tak to je totalni fraska.

    Djokovič v problémech! Po příletu do Melbourne nesmí vstoupit do země, hlídá jej policie | Tenisový svět
    https://www.tenisovysvet.cz/article/detail/15213--djokovic-v-problemech-po-priletu-do-melbourne-nesmi-vstoupit-do-zeme-hlida-jej-policie
    ROMI
    ROMI --- ---
    NEVADA_: a tvrdit to tady na nyxu muzes, ale v realu na jejich miste to nikdo neudela ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam