• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: jojo. na to je týden a účastní se pak o moc víc lidí.
    dáse to zvládnou i s osmi ČF. ale 14 dní každý den je imho nezvládnutelný
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: Taky možnost na zkoušku udělat jenom light verzi, tj.
    vítěz +10 (jedno jméno) 10b
    finalista +5+5 (dvě jména) 10b
    semifinalisté 3+3+3+3 (čtyři jména) 12b
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já si klidně natipuji vítěze, stejně to vidím na mainstream. Ale v průběhu bych asi nic nestíhal.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: po zkušenostech z obdobných nyxanket třeba v cyklistice bych to považoval za moc ambiciózní.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Říkal jsem si, jestli neuděláme tipovačku na mužskou část turnaje.
    Nabízím zprostředkování a systém.

    Před zahájením turnaje:
    Tip vítěz, poražený finalista, 4x semifinalisté.
    Před každým kolem bych vybral osm zápasů (dokud bude víc než 8 zápasů).
    Tipoval by se vítěz duelu a počet setů (nezávisle na sobě, tj. tipneš výhru A ve třech setech a vyhraje B ve třech, tj. bereš body alespoň za počet setů).

    V průběhu turnaje by se zvyšovalo bodování za správný tip, aby se udrželi ve hře lidi, co jim nevyjde prvních pár kol.

    Uzavírka tipů 23:00 před zahájením kola. Tj. snažil bych se vybrat zápasy co nejdřív.

    Vedení v google docs, tipování se odesílá do mojí pošty sem.
    Já svoje tipy vždy odešlu do pošty jednomu z účastníků v okamžik vypsání zápasů, abych se nemohl "inspirovat" tipy ostatních. Následně v dalších kolech (od osmifinále) by se čekalo, než dám pokyn, že jsem zaslal svoje tipy.


    Bodování
    64f 1.kolo 8zápasů 1+1 (1bod vítěz+1bod počet setů) 16bodů max na kolo
    32f 2.k 8z 1+1 16b
    16f 3.k 8 1+1 16b
    8f 8z 2+1 24b
    4f 4z 3+1 16b
    sf 2z 4+2 12b
    f 6+3 9b

    vítěz +10 (jedno jméno) 10b
    finalista +5+5 (dvě jména) 10b
    semifinalisté 3+3+3+3 (čtyři jména) 12b

    Pokud máte zájem, prosím o přihlášku do pošty. V pátek večer rozhodneme, zdali to má smysl.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Djokovič vyhrál soud a v Austrálii smí zůstat. Změnit to může ministr - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/novak-djokovic-vyjimka-ockovani-australie-soud-rozhodnuti.A220110_062533_tenis_ikuc
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ONDRA_99: a hned 22 už má čistý test. To bude kloktáním dezinfekce do bazénu a koňským odčervovadlem, jinak si to neumím vysvětlit
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    NIMBUS: No co ctu tak soud uvedl ze "nemel dos casu na obhajobu" (mel o 45 min min nez mel mit). Asi jako by za tech 45 minut prisli s lepsi lzi.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: tak třeba ho dnes přidají a zítra zas oddělají, asi tak po třicáté páté...
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já zkoumal tu dokumentaci co zveřejnili. Je tam ten PCR test, odebráno 16., výsledek 16.. 17. Jde předávat ceny a další dny se taky najde pár fotek, kdy nevypadá, že by se léčil. Možný je, že to není předmětem soudu a tím pádem doufám, že to rozmáznou média.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Brooksby kvůli covidu out z AO.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak za chvilku se probudí bookmakeři a vrátí zas Djoka do nabídky :))
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Jebejte na Djokera, WivoRN, jeden z nejlepších tenisovejch youtube kanálů, udělal FAMÓZNÍ video o Štěpánkovi, tak se podívejte!

    Tennis' Greatest Wasted Talent #3 - The Man Who Can Make Any Crowd EXPLODE! (Craziest SHOWMAN EVER!)
    https://www.youtube.com/watch?v=g2EZPNWM8GU
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI: Když tak hezky kritizuješ australany - můžeš mi prosím říct, která vláda se v posledních 2 letech nechovala jako totální banda kokotů?
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: tak tohle koser neni moc no :(

    ale je pekny, ze komentujes jen to, co se ti libi :) ja si porad myslim, ze jeste vetsi kokoti je au vlada spolu s jejich tenisovym svazem :)


    JOPS: hele to bude asi neco podobnyho jak v USA, kdyz si te vezme imigracni, proste banda kokotu, co te prudi zbytecne vetsinou. Asi jako absudrdni formular, kdy vyplnujes pred vstupem do tech zemi, jestli nejsi kriminalnik nebo nechces zabit prezidenta, to maximalne roztridi dementy a ty co neumej jazyk :) proste to postrada smysl.

    A kor u lidi, co tam proste jedou hrat jen tenis :) nakazu tam ted uz ani nejak vic nerozsiri
    JOPS
    JOPS --- ---
    ROMI: hele, me by zajimalo, jak probiha vyslech nekolik hodin.

    Na co se ji prosim Vas nekolik hodin ptaji?

    Jmeno a prijmeni, narodnost, datum narozeni, jste ockovana nebo jste prodelala covid a mate to jak dokazat a dal? :) To se da zvladnout za par minut ne?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Djokovič je hlavně megakokot.
    Jsou jenom dvě možnosti: buď má zfalšovaný pozitivní test nebo se druhý den po pozitivním testů vydal mezi děti.


    Novak Djokovic pictured smiling at tennis charity event with kids a day AFTER testing positive with Covid
    https://www.thesun.co.uk/sport/17258987/novak-djokovic-pictured-tennis-charity-event-kids-testing-positive/
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: tak Djokovicovi taky rikate sasek ne? 😉
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: takže stejně jako Voráčová
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Obhajoba Djokoviče: Covid jsem měl těsně před Vánocemi - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-obhajoba-djokovice-covid-jsem-mel-tesne-pred-vanocemi-185226
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Hezký jak to ta holka vzala velmi pokorně. To se dneska moc nevidí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam