• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    JOPS
    JOPS --- ---
    FRIX211: Člověče, tenhle případ jsem řešil kdysi s jedním tenistou a ten říkal, že se můžeš nahnout přes síť, ale odehrát míček pouze před sebe, neexistuje, aby jsi ho jebnul do strany, nebo do sítě.
    Moje specialita byly právě kraťasy za síť a častokrát se to vracelo na moji půlku. Tak jsem se ho na tohle ptal.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: ale tak cílem očkování přece není aby se nešířil virus ale aby se nepřeplňovaly nemocnice. Takže Austrálie chce aby všichni kdo přiletí do Austrálie měli očkování a nestrašili tam pak po nemocnicích. Taky nikdo z těch očkovaných tenistů žádné problémy nemá.

    Jestli tomu někdo nerozumí, už musí být hodně natvrdlej
    ROMI
    ROMI --- ---
    SADY: tak hlavne, ze tam nepustej neockovany, tak ja nevim ;) ja tomu uz nerozumim
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    PAN_SPRCHA: Může :), nesmíš se dotknout sítě, ale když míček už spadl na tvojí straně, tak můžeš trefit kde chceš.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SADY: teď by je mohli po tomhle prohlášení otestovat a hráči by mohli prořídnut ;)
    SADY
    SADY --- ---
    Na Australian Open má koronavirus více hráčů. Ale netestují nás, říká Zverev - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/tenis-australian-open-na-australian-open-ma-koronavirus-vice-hracu-ale-netestuji-nas-rika-zverev-3067852
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ale nevím, z čeho se počítá, jestli jen z výher a proher, nebo něčeho víc.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: tenislive.cz
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: odkud bereš tuhle statistiku? :-)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO: aspon zname duvod toho proc prohral...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: jj, souhlas.

    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO: ..jo ale nerekl bych ze ma ted nejakou vetsi sanci. Hlavne kvuli tomu ze toho za posledni dobu moc nenahral a sotva pred tyden se vyhrabal z Covidu.
    Vicemene od Lavor Cupu nehral a v prvnim kole na AO mel velmi dobrej los. Jako kdyby to byl Nick ve svy nejlepsi forme (2019) tak bych mozna rek ze Chobotnici da...ale ted asi bohuzel ne:(
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: Kyrgios naposled Medvěda dvakrát porazil, co? Hm ;)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ugo Humbert covid pozitivní, "naštěstí" až pár hodin po vypadnutí z AO.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    kazdopadne Nick to dneska pekne rozjel...Hned sem si sel v poledne zkusit ten underarm tweener service...a dal sem z neho bod:))
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: tak byli jsme tři ochotni snad. Přihlášku dodávám do druhého kola, stejně jako od id Telvis.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Já mám pořád Berettini, Nadal, Shapalov, Rublev
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ROMI: U Djokovice nevyhral covid, ale prohlala jeho blbost.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: ja cekal, ze tu soutez rozjedes vic nez z ty ankety jen :) pac u me uz covid vyhral pri neucasti Djoka. Ted muzu tipovat dalsiho z tech druhych. Kde si tipnu Medveda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam