• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: kam koukáš?
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak nic, koukam, ze uz vyhrala 2x 6-4 :) tezsi a tezsi souperky :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: jj ta ma taky fazonu, cetl jsem, ze se tenisu zacla venovat docela pozde a ze bude spis favorit, tak uvidime, jak se s tim porve mladice :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: semifinále bude hrát proti mladý Mandlíkový, ta teď vyhrála dva Challengery za sebou 12 výher v kuse.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak další dva už ne. Ale stejně super výkon. Minimálně do začátku třetího, pak trošku odešel.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    První set Lehečka.. neskutečný
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Lehečka zítra od tří s Tsitsipasem :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: zkazila to
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: 6-3 :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    A Lehe je v semi, dal Musettiho akorat ted 7-5 ve tretim, videl posledni tri hry a dobry :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Btw ten Rotterdam má Eurosport player, pouze to člověk musí přehodit z olympijského módu... Jsem teď zjistil na konci třetího Lehečky

    PAN_SPRCHA: 6:3
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI:
    1.kolo 6:0 6:0
    2.kolo 6:1 6:1
    3.kolo 6:2 ?? Teď hraje druhý set
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Zrovna jsem chtěl psát, ať nezapomínáte i na Sáru Bejlek :), tý když to sedne, tak je radost na to koukat už v tomhle juniorským věku.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a koukam, ze ta Bartunkova je o rok starsi, mezi nima pekne vekove, bude silna generace s Noskovou a Bejlekovou https://www.tenisportal.cz/hrac/bartunkova-3c3ae/
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ty kraso tak to bylo rychly, jsem se navecerel a uz je konec :D takhle vymetnout 230 hracku je husty https://www.flashscore.com/match/vVmoMbCI/#match-summary
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: uvidíme. Ono těch mladých holek je tam víc. Bartůňková je stejně stará jako Brenda a teď u Nadala na Mallorce dala 2xsemi a to byl ten "Challenger" obsazeny velmi dobře.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a koukam, ze Brenda Fruhvirtova hraje dalsi turnaj, tam kde vyhrala a v prvnim kole s nejakou 700 dala dva kanary :) dneska s dvojkou nasazenou :) tipnu si, ze bude jeste lepsi nez segra, celkove tam je dost dobrych holek mladejch
    ROMI
    ROMI --- ---
    a kdyz vyhraje, tak bude ve stovce, ted 112.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Lehecka dal Zandschupa a uz je ceska jednicka, v dalsim kole Musetti, coz je hratelny, ten ma jeste taky dost vykyvu klucik.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Shapo ma nejakej ceskej komplex, loni Kopriva ted Lehecka :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Byl teda pod mým radarem, ale některý ty údery sestřihu byly hodně pěkný, world class!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam