• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    no je to nejmladší hráčka ve 4.kole od roku 2004....tak jsem se díval kdo to vlastně tenkrát byl a byla to Taťjána Golovin ta byla v 16 letech na 18.místě žebříčku....ale nějak to nerozvinula výš, pak ji chytly záda ve dvaceti a skončila úplně.

    on to vůbec není moc pěkný seznam těch tenistek co na WTA v 16 šly někam daleko...Anna Konjuh,Marta Kostyuk,Amanda Anisimova,Belinda Bencic......všechny čtyři pak potkalo do dvaceti nějaké horší zranění co je brzdilo. Gauff sice nepotkalo zranění, ale taky ne nějaký větší progres na to jaký byl kolem ní hype.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Pozítří už tam ale koukám má Linda Badosu, která je jedna z mých favoritek na vítězství v Miami. Tu už podle mne nedá:) Ale rád se spletu
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: ok, přidávám se, krása.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    No....4.kolo to je za 120 bodů, Linda už půjde někam k 170.mistu. to už jsou WTA turnaje i bez divoké karty
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: však ji sledujeme už dva roky
    SADY
    SADY --- ---
    6:2, masakr
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Na to, že na začátku turnaje na ni byl kurz 500, hraje zatím extrémně dobře. Tu se rozhodně vyplatí letos sledovat.
    SADY
    SADY --- ---
    a hned ji brejkla, hotovo :)))
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SADY: neodvážil jsem si na ni vsadit, ale na jejích 6,5 gamů jo. Tak schválně...
    SADY
    SADY --- ---
    koukam ze linda uz ji zase drti :))) zatim teda uhrala prvni podani :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    A Berrentini a Halep odstoupili kvůli zranění teď v Miami, jejich šance na FO jdou dolů.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    A Plíšková prohrála, svět je zase v rovnováze.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Raducanu teda letos jede, dneska ji dala i Siniaková....a Muchová porazila Fernandez abychom měli to finále US Open kompletní.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Koukám ještě na head 2 head mezi Tsitsim a Alcarazem - hráli loni na US Open a Alcaraz ho porazil.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Much better

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já čekám, že další Medveděv bude Alcaraz, má teď na FO kurz 9.
    Tsitsi je takový nekonzistentní...

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Nějaký sázky?
    Ten Tsitsipas by mohl ale být černý kůň, byť se to teď nezdá
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: kdoo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam