• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: IMHO to jde i za tím, že se nehraje na tři vítězné
    ROMI
    ROMI --- ---
    me ted napadlo, ze era vyslovenych antukaru uz je taky pryc, jako kdyz pred 15 lety byly spanelaci a nejaky jihoamericani, co umeli poradne jen na antuce, tak ted vyslovene antukar uz asi neni ne?
    ROMI
    ROMI --- ---
    Rafa nejaky problemy zase
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Uf 😁 jsem zvědavý, jak dlouho jí to ještě vydrží.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Teď před Garrosem je čeká i se Swiatek ještě Řím - tak schválně, jestli dokážou dominanci zopakovat. Nebo jestli Alcaraze napodruhé třeba nedá Djok...
    ROMI
    ROMI --- ---
    zacina z nej byt monstrum jak Nadal :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Alcaraz je fakt neskutecnej, cekal jsem, ze by mu mohl Zverev delat problemy, ale asi nebyl uplne vyspalej, co psal :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Vsuvka, v Madridu rozdávají ženským vítězkám zajímavě tvarované trofeje, eh.

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Král je mrtev!
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak testem Srbem Alcaraz taky úspěšně prošel ☺️ Máme tu budoucí světovou jedničku.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    A zítra bude mít Alcaraz test Djokovičem, který může ukázat, kdo vyhraje Garros.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: ten první set si s ním fakt Rafa nevěděl vůbec rady
    ROMI
    ROMI --- ---
    jj huste mladak, dobehne toho hodne kluk, ale fandil jsem mu, chci ho videt proti djokovi :) a Rafa neni jeste uplne fit si myslim
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Hmm, Alcaraz dal právě v Madridu Nadala.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    A Djoka potvrdili i bez očkování na Wimbledonu a Swiatek odstoupila kvůli bolesti z Madridu. Snad to neovlivní její výkon na Garrosu za měsíc...
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Rafa potvrdil Madrid, Halepka nastupuje zítra... Roger potvrdil Basilej ;-)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já bych zmínil jednu věc, která mi dělá radost... a totiž, že se mi tenis Igy líbí asi tak o pět parníků víc, než ten Ash. Nechávám stranou osobnosti, kdy mi teda obě tyhle holky přijdou jako to nejlepší a nejpřirozenější z celý WTA, ale jejich styl je zhola nesrovnatelnej, kdy Iga hraje brilantně agresivní, útočnej a díky tomu koukatelnej tenis, zatímco Ash prostě soupeřky deptala až udeptala, občas ale i mě coby diváka.
    Škoda, že nebudeme svědky jejich rivality, ta mohla mít parametry opravdu historické... :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: jede skvele, bal jsem se o ni, ze ji ta pozice bude svazovat a mentalne to neustoji, i se nevyjadrovala nijak nadsene, kdyz Barty nejen skoncila, ale navic pozadala o okamzity odstraneni ze zebricku, aby dala prostor dalsim... a nakonec mam pocit, ze se Iga rozehrala, uklidnila a strasne ji to nakoplo :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Iga už 23 výher v řadě.... naštěstí se Bárty podařilo nahradit nezpochybnitelnou jedničkou
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak fakt potřetí, pustil první set a vyhrál 😄 V posledním zápase turnaje by mohlo být to samé.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam