• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: doufám, že dnes nic ;)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Co ten Musetti 🤌🏽?!
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: Ale Noskova hrala vyborne, a prekvapive vetsi ranarka nez Ema :) jsem ji videl hrat poprvy a bude dobra
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: Raducanu to zrovna nakonec zvládla, ale Kontaveit je další nečekané vypadnutí.
    ROMI
    ROMI --- ---
    rikal jsem kamosovi at mi vsadi na Noskovou, ze dneska da Raducanu a prvni set je doma zatim :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: a druhej je Auger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Ještě že ten Mmoh vypadnul a nemůžou se potkat. Zní to možná trošku rasisticky, ale v telce bych v tom fakt plaval

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: to bylo právě to překvapení za 20%... Zatím ani nehroutí, ve čtvrtfinále prostě postoupí místo Jabeur do semifinále Sakkari :P Byl bych nervózní až kdyby ještě vypadla Sakkari, Badosa a Swiatek.
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: no a tim se ti to tam uz hrouti dneska, jabeur uz si s kyrgiosem nezahraje :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: měl zranění zápěstí, tak to bude asi ono.

    Jabeur out v prvním kole, lol. Holt dala všechno do Římu a Madridu.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Hele a co je s tím Thiemem? To jako hraje když není zdravotně fit, nebo tak brutálně vypadl z formy? Dostane se z toho někdy? Když to vidím, jak za nějaký rok sešel a porovnám s výsledky Rogera/Rafy po podobných pauzách a to ještě v jiném věku, tak ty jejich návraty vypadají ještě víc fantasticky
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: chyby tam má, jak píšu, a určitě u mužů i žen existuje pár dalších variant, jak můžou některé zápasy dopadnout. Ale pro mne teda dobrá nápověda...
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: u zen je to uplnej nonsens, obcas tam ma typky jeste, desny
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Vytípl jsem z videopredikce nějaký možný postup v ATP i WTA až do čtvrtfinále French Open.
    Občas tam má autor překlep (třeba u žen se mu tam vloudil De Minaur, nebo ta má "WTA men"..), ale klidně by to podle mne mohlo tak z 80% sedět, dost to kopíruje letošní turnaje. Zbývajících 20% jsou nečekaná překvapení, zranění a breakdowny.

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NEVADA_: já věřím tomu, že Wimbledon by mohl stát mimo systém léta a na prestiži by mu to neubralo. Spíš by si prestiž tupily asociace.
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: ja vim jak hral :) a doufam, ze vis, ze nastoupil po problemech a pariz je pariz :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NEVADA_: Andy Murray se stáhl z French open, aby se soustředil čistě na Wimbledon. To ho potěší...
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Z Wimbledonu se stala „exhibice“. Tenisové asociace mu odebraly body
    https://denikn.cz/minuta/884153/
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: jako vypadá to, že nic moc a trápilo ho zdraví. Ale ty tři prohry, to by se stalo každýmu, Dent a Shapo se umí vyspat. Krom otázku zdraví bych si na něj klidně vsadil
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: Chance a Tipsport mají možnost stopovat jednotlivé sázky na tiketu, a zhodnoceno už to mám teď, takže Djoka i Alcaraze můžu kdykoliv stopnout a budu v plusu. Na Nadala jsem každopádně zvědavý, jestli se zas neprobere. Poslední tři turnaje dopadl takhle:

    ROMI
    ROMI --- ---
    medved spatnej na antuce a nehral ani ted


    YBUKO: aby ti to nezkazil Nadal :) i kdyz pro djoka lepsi nez ho potkat ve finale, tam je neznicitelnej uplne :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam