• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    1.2. jsem nasázel na vítěze. Mám tam Schwartzmana, Aliasima, Sinnera, Rubleva, Medvedeva, Tsitsi a Zvereva. A všichni jsou v osmifinále. Jsem teda zvědavej, jestli mi někdo z nich nakonec vyjde. Dobrý je, že Rafa, Nole a Alcaraz jsou ve stejný půlce, tak se nemusím až zas tak stresovat až do finále ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    mame nejakej lazaret ted mezi tema tenistama, skoda
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Proč to proboha Muchová furt tlačí?! Vždyť je jasný, že tohle nemá smysl a jenom si ublíží ještě víc, tohle úplně bolí vidět :(((
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Pět dní a všichni Češi pryč. Na to jak se FO řešilo mediálně.....
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Tohle neurve, vzdat nechce, ale zjevne jde pres bolest a pohyb ma hodne omezeny. Skoda, mela to skvele rozehrane
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: Jo, nejdriv mela medical time mezi sety a prisla s ovazanym stehnem, pak prohrala podani, Anisimova potvrdila break, Muchova se nastvala, sundala obvaz a okamzite se zlepsila a srovnala. Na to podklouzla a zvrtla si kotnik, ted ji ho zatapeovali a jde zkusit pokracovat. Tak uvidime, nevypadalo to dobre. Ta holka ma smuly za pul okruhu
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY: prý ji ale chytl kotník a hrozí skreč.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Karolina urvala prvni set, i kdyz to bylo drama, vyrovnanejsi uz to byt ani nemohlo :) kazdopadne se hraje peknej tenis. A favorizovana Americanka z toho je viditelne rozhozena, takze set naskok by mohl byt do druhyho setu rozhodujici psychickou vyhodou :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI:
    Princové jsou na draka - Statistika
    https://youtu.be/zQ82GKpFL_M
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: kazdej zapas je jinej a kazdej nekomu sedi jinak :D ty jsi posedlej tema statistikama :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tady poslední Kordovy zápasy, všechny ty borce co ho porazili by Alcaraz teď sejmul.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY: za mne teda pro Kordu mluví jen to předešlé vítězství v Monaku a Alcarazuv porod s Ramosem. Jinak všechno ostatní ukazuje na Alcaraze ;)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    nemyslim, ze Korda Alcaraze v jeho aktualni forme muze prehrat na 3 vitezny sety. i to Monako pred mesicem bylo tesne a slo pres dva tiebreaky. :) ja si zkusil ted vsadit na Muchovou, pokud ji bude drzet trislo, muze jit dal, pral bych ji to, ta holka vydrzet v kuse zdrava, byla by davno v top10
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Pro Kordu mluví to poslední vítězství, jsou teď 1:1. Ale celkově letos víc válí Alcaraz. Doufám, že se od posledně poučil;) Mohl by to každopádně být zápas dobrý přesně na tohle -->> NIMBUS

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: u Kordy s kurzem 5 by se ale mohlo něco vyplatit, ten kurz by se měl během zápasu srovnat.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: taky se mi zdálo, škoda. Byl by to úspěch
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI:
    NIMBUS: fffuuu!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: já jsem si zariskoval na Kordu
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak tady fandim Kordovi :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: fingers crossed aby Alcaraz Kordu tentokrát přejel a šel dál. Zariskuju si...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam