• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    A Fedex si doma natáhne nohy a říká si, jen: hold my beer ;-)
    Hraje se největší zápas historie tenisu, říká muž, kterému věřte - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sport-tenis-nadal-versus-djokovic-prichazi-bitva-bitev-a-mozna-je-posledni-204497
    ROMI
    ROMI --- ---
    a v zensky casti Trevisan, tu skoro ani neznam
    ROMI
    ROMI --- ---
    jeste me teda prekvapil Cilic vcera, to je pro me vetsi prekvapeni nez Rune :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: tak doufam, ze bude mit pravdu klucik :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Mourautoglou trošku favorizuje dneska Noleho, vzhledem k night session a menšímu odskoku při Rafovo topspinu
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: zkazil ti predpoklady vid? :D je mladej porad a je to bojovnik, bude je drtit vsechny za chvili to vypada

    btw. vidim Corretju konecne a zestarnul mi kluk, dlouho jsem ho nevidel :D sedivejsi nez Wilander :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: vždyť jo. Ale nedojít ani do semifinále, to teda.
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: porad ti rikam, ze je jedno ten jejich posledni zapas :) a mel jsem pravdu s Alcarazem, pariz jeste nevyhraje :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Wow, Alcaraz poražen Zverevem, kterého naopak Španěl naposled porazil 6:3,6:1.
    Takže Djok nebo Nadal, favorit všech je Djok.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak mladas venku, myslel jsem, ze to jeste otoci, co utekl z podani Zvereva a pak hral neskutecny veci zase, ale Zverev hral taky vyborne dnes.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: já měl tipovat Djokera, když přeji Rafovi, s tím jak mi teď jsou tipy;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NEVADA_: tipuju Nadala, pral bych to Djokovi :)
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    YBUKO: tipuju Djokoviče, ale přála bych to Nadalovi
    YBUKO
    YBUKO --- ---

    Vyhraje dnes Djokovič nebo Nadal?

    16 hlasy od 16 respondentů

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Máme tu čtvrtfinále ;-)

    Novak Djokovic - ROMI, RUSTU, TELVIS
    Rafael Nadal - JOPS, MUFFINO
    Carlos Alcaraz - DUKON, FRIX211, FROST, HANNA, PAN_SPRCHA, PERI, PTT, SADY, SLAMITCH, YBUKO

    Iga Swiatek - DUKON, FRIX211, HANNA, MUFFINO, NIMBUS, PTT, ROMI, RUSTU, TELVIS, YBUKO, ZBYNEK

    RIP/PRESS F
    Daniil Medvedev - LUSILDA
    Stefanos Tsitsipas - ZBYNEK, NIMBUS

    Barbora Krejcikova - PERI
    Ons Jabeur - FROST, SADY, YBUKO
    Maria Sakkari - PAN_SPRCHA, SADY
    Emma Raducanu - JOPS
    Paula Badosa - PTT, NIMBUS
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    No, když se ten Čilič takhle vyspí jednou za tři roky na turnaj, tak je to těžký. Vůbec nevím co bych tomu Medvedevovi poradil :-D to je jak tehdy na US open s Rogerem
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: ja to dneska trochu cekal, hral pekne Rune
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ale konečně je slušná generace.

    Ono všem čtvrtfinalistům je 25-. nebo 35+. Byla tam prostě deset let mezera.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Rip Sinner, zdravotní skreč. Zase škoda, ten měl dneska vyhrát.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: už jsem teda asi měkkejš, ale měl jsem teda hodně na krajíčku, když ten Rune vyhrál. Když člověk vidí tu jeho radost a pokoru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam