• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Koukali jste na to někdo? Medveděv si myslím bral medical, bylo mu něco?
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: taky nechapu, ani jsem ho neznal do vcera, kdy mi zkurvil prvni tiket a dneska druhej :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hmmm už přestávám rozumět mužskému tenisu

    Hráč z třetí stovky žebříčku, žádná mladá stoupající naděje ale 25 let starý Holanďan co už 8 let jezdí po Challengerech a ani na těch nikdy nic nevyhrál dostane jako domácí divokou kartu a vyhraje ATP turnaj kde cestou vyřadí Fritze,Augera a ve finále Medveděva.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: má něco podobného, co můj brácha - ten měl nějaký nádorek na nervu v chodidle. Bráchovi to kuchli a vzali ten nerv rovnou, tj. přišel o větší část citlivosti ale i bolesti. Možná tu variantu má na stole celou dobu, což určitě nechce, když to může vést ke zranění. Jsem je to zvědav, ale v případě zákroku je to na tři týdny bez zátěže, který teď nemá. Tak uvidíme co udělá to "popálení".
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: leda pokud je mutant a x-man a má superhojení, protože injekce jako na Garrosu už nechce.
    Nadalova budoucnost je nejistá. Cestou umrtvujících injekcí už dál jít nechce - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/tenis/nadalova-budoucnost-je-nejista-cestou-umrtvujicich-injekci-u/r~324a300ce50f11ecba5b0cc47ab5f122/
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: takže minimálně finále, jo?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Nadalovy injekce v Paříži? Na Tour de France by to byl doping - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sport-tenis-nadalovy-injekce-v-parizi-na-tour-de-france-by-to-byl-doping-205468

    Na Wimbledonu bych od něj asi už nic moc nečekal, chodí dokonce o berlích.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: tak ono taky Ruud hraje trpělivou hru, kdy nabízí soupeři šance k chybě.
    Třeba kdyby postoupil Zverev imho by to bylo úplně o něčem jiným, ten se dva měsíce zpátky proti Ruudovi vyházel.
    Ale čekat na chybu proti Rafovi? Ruud měl štěstí že nastupoval proti hráčům jako Čilič nebo Hurkacz.
    MUFFINO
    MUFFINO --- ---
    Jsem rád, že mi vyšel odhad. Ale hlavně respekt Rafovi, že je ve 36 letech schopný hrát na téhle úrovni
    JOPS
    JOPS --- ---
    NIMBUS: jako jo, na to moc neslo koukat. Predcasne finale byl Novak vs Rafa, to byl super zapas a i Rafa vs Zverev byla pekna podivana... Skoda toho kotniku. Jine zapasy jsem teda nevidel no :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ID MUFFINO se nám stává vítězem se dvěma správnými tipy. Blahopřeji :-)

    Další kolo nebude za dlouho, Wimbledon po 26.6.!

    Rafael Nadal - JOPS, MUFFINO

    Iga Swiatek - DUKON, FRIX211, HANNA, MUFFINO, NIMBUS, PTT, ROMI, RUSTU, TELVIS, YBUKO, ZBYNEK

    RIP/PRESS F/Všichni jsou mrtví
    Daniil Medvedev - LUSILDA
    Stefanos Tsitsipas - ZBYNEK, NIMBUS
    Novak Djokovic - ROMI, RUSTU, TELVIS
    Carlos Alcaraz - DUKON, FRIX211, FROST, HANNA, PAN_SPRCHA, PERI, PTT, SADY, SLAMITCH, YBUKO

    Barbora Krejcikova - PERI
    Ons Jabeur - FROST, SADY, YBUKO
    Maria Sakkari - PAN_SPRCHA, SADY
    Emma Raducanu - JOPS
    Paula Badosa - PTT, NIMBUS
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak nechci znevažovat Rafovo vítězství, ale finále byla teda trošku blamáž. Ukazuje se, jak byla slabší spodní půlka pavouka. Snad nikdy jsem to takhle neviděl, že by se (zpětné hodnoceno) sešla taková sestava žebříčkově lepších hráčů se špatnou formou. Škoda, zajímavější zápasy měl vrchní pavouk od osmifinále. Vamos Rafa!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ruud má neskutečný čísla UE.
    21 UE v pěti seťáku ve třetím kole pak 19 ve ctyrsetu v osmi a 24 v ČF......dneska to taky vypadá na +-20.

    Na relativně mladýho kluka je to slušný
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Zverev ankle injury vs Rafa Nadal
    https://youtu.be/35XCGgH5k1M
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Vlastně skoro stejný
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: nekoukám, sleduji jen live text... Jo, hlásí tam, že ho odvezli na vozíku, uf.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Úplně jsem viděl toho Berdycha kdysi v DC
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: tak prý......to bylo docela hnusně vidět
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Zverev prý blbě došlápl, možná konec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam