• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: na Wimbledonu by ji jeste nekdo mohl teoreticky fiknout
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Zase se jednou někdo vyspal na Rafu
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Pokud dobře počítám, tak Iga dnes 36. výhra v řadě. Neskutečný. Pokud dá ještě jeden, tak je v půlce rekordu Martiny Navrátilový :-D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SLAMITCH: a BBC má i aplikaci do chytré televize (Android TV), tj. při instalaci VPN tam lze sledovat i v televizi
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    BTW kdyby někdo nevěděl kde, tak BBC, vypadá to, přenáší úplně všechny Wimbledon zápasy. Stačí mít VPN, zaregistrovat se na BBC jako fejk anglán a zalhat jim, že platíte UK TV licenci.
    ROMI
    ROMI --- ---
    semi by dal nejspis minimalne si myslim, posranej covid :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: já s ním počítal až do finále... Ale zas to sníží kurz na Rafu a Srba, takže proč ne. Opravdová legrace by začala až by museli kvůli covidu odstoupit i tihle dva. Nebo Jabeur a Swiatek.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO: Ffffuuuu
    ja mam berretriniho az nekam so osmifinale…

    Se o nej ajla zas bude muset starat:))
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: ten teď dokonce před pár dny trénoval s Djokovičem. Třeba nás čeká ještě nějaké velké překvápko.
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: a Cilic taky, je to ojeb ted
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    S nástupem covidu už jsou veškeré předpovědi v haji a děj se vůle boží. Někdo bude testovaný a nenastoupí, jiného testy neodhalí, ale kvůli zhoršené formě prohraje... Ach jo :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Omg
    Matteo Berrettini withdraws from Wimbledon after testing positive for Covid | The Independent
    https://www.independent.co.uk/sport/tennis/matteo-berrettini-wimbledon-covid-positive-b2110969.html
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: toho jsem mel na druhym tiketu, kdyz uz otocil a mel break v patym, tak si rikam parada :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Btw - nevím jestli se mi pokazily barvy na displeji telefonu, nebo je chyba v Berouně, ale mám krásné ozvláštnění a celý turnaj sleduji takhle :))

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Taky vypadl Hurkacz, kterému se předpovídalo možná i čtvrtfinále.
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: tak cekal jsem, ze to nevyhraje, ale, ze vypadne hned v prvnim hsem becekal, posrala mi tiket, kde jsem trefil, ze Siniak prohraje kua 🙂

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak Haddad vypadá out, škoda, můj černý kůň nevyšel. Holt ji tři turnaje předtím utahaly. Takže Jabeur a Swiatek?
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: a ted hura pro treti wimbledon :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Petra si s Penko krásně vytřela, takovej závan starejch časů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam