• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: klidně, mne už u Nadala nic nepřekvapí...
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: Rafa se da dohromady a jeste nakonec udola Kyrgiose v dramatu :) nikdy nepodcenuj Rafu a Djoka :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SADY: ne že by nenastoupil, ale že nad výhrou je otazník.
    Rafael Nadal plays through pain to beat Taylor Fritz in five sets | Wimbledon 2022 | The Guardian
    https://www.theguardian.com/sport/2022/jul/06/rafael-nadal-plays-through-pain-to-beat-taylor-fritz-in-five-sets
    SADY
    SADY --- ---
    YBUKO: to nevim kde beres, ale po zapase rikal ze se na patek pripravi a doufa, ze bude ready... otazkou je, jestli bude moct podavat (na coz si stezoval a musel servis upravit), nicmene pohyb po kurtu mel bez viditelnych problemu
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: a i tak to dokazal vybojovat, je to frajer, i kdyz mu nefandim. Dnes jsem fandil Fritzkovi, i kdyz jsem mel vsazeno ba Rafu a cekal jsem jen ba tenhle zapas :-)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Nadalovo zranění se ozvalo a nad jeho pátečním zápasem s Kyrgiosem tak visí velký otazník...
    SADY
    SADY --- ---
    YBUKO: a mohl vyletet
    ROMI
    ROMI --- ---
    TELVIS: tak se nakoukej poradne, pac asi vypadne :)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    PAN_SPRCHA: Jako na ajlu se kouka dobre ale..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: protože to stejně nikoho nezajímá
    ROMI
    ROMI --- ---
    trosku nechapu, proc ty zapasy nerozdelily u zen a hrajou je najednou
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    PAN_SPRCHA: ..jestli jim nahodou nerika neco jmeno czaplar…:)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: ale Novak je přestal pouštět, až teď poprvé po dlouhé době se Sinnerem :(
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Koukám že to pouštění prvního setu se nějak rozmohlo....v mužích i ženách všichni vítězové prohráli první set
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: jo, kvůli tomu se bojím ještě nějakého překvapení...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: no, po tom co to vypadalo že tu máme konečně konzistentní tenistku se to opět vrátilo do čisté loterie.

    Halep..... její GS jsou vždycky samé 6:2 6:1 v prvních kolech a pak najednou vyletí. V SF byla naposledy na AO2020.
    Jabeur nebyla ještě nikdy v SF natož ve F.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    U žen se pomalu rýsuje finále, které by mohlo být Halep vs. Jabeur, pokud slečny předtím s někým fatálně neselžou.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: prý se mu nelíbilo, že Sonego při hře bručel, či co :))
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Jinak rafa tam mel taky vcera nejakej vystup….ale nevim o co slo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam