• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jj cumel jsem rano :) Tsitsipas dostal slusnou naloz ty prvni dva sety :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jj dobra otocka :) a Noskova hraje moc pekne od stavu 4-2 co koukam v druhym setu, doufam, ze postoupi :) MArusku mam rad, ale nema takovej potencial jak Linda :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Linda do druhého kola :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ten Lehe je labilni asi jeste, druhej set mel vyhrat a pak by byl na koni, dvakrat break navic, Garin hral v tu chvili nic moc a Lehe to nedopodava, kazi hodne privyhranych micu zbytecne a pak odesel. To Machac vyrovnanej zapas, skoda ho, patej set uz jsem sel spat.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já se omlouvám, že jsem neudělal tipovačku, mám komplikovaný životní období :-D na AO budu zpět v plné síle
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Aha, koukám Ukrajinka, tak to je v pořádku. Nicméně Tsitsi poražen Galanem? To v pořádku není.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: Halep porazila...Snigur? Co to je, kde se to tam vzalo? :))
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak a máme tu zajímavý začátek. První necelé kolo a out jsou:
    Nisioka, Bautista-Agut, Basilashvili, Wawrinka, Thiem (ehm), Gaston, Fritz, Humbert a Tsitsipas! U ženských Halepka!
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PAN_SPRCHA: Bez ztráty setu...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: a další vyhraný turnaj. Čtyři v řadě
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Duo Krejčíková a Siniaková odstupují, Katka má prý něco se zády...

    Budu držet palce, aby do startu US Open byla v pohodě

    Krejčíková se Siniakovou odstoupily tři dny před US Open z turnaje v Clevelandu – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/tenis/krejcikova-se-siniakovou-odstoupily-tri-dny-pred-us-open-z-turnaje-v-clevelandu/6308dbe7404d1c5e72bdbcc0
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: ....18 a stále pokračuje

    už by asi měla zvednout level....
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    JOPS: Zatim se jen zasnoubila. Takze se v podstate nic nezmenilo, jen k sponzorskym Alo diamonds pribyl zrejme jeden Vanek diamond ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: taky boha nevim,nedavno bych rekl Kyrgios :) ted tipnu Corice :D a nebo klasika Medvedev :) u zen je to jedno, tam je to na nahodu :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    YBUKO: tak Kvitova se vdala, tak uz treba bude i mit cas na trenink a ne s trenerem delat jine veci :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já to teď vzdávám, prostě nevím. Nadal se rozpadá, Alcatraz a Swiatek nejsou tutovka, vyhrát může kdokoliv 🤷
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak podle všeho... bez Noleho.
    Čas udělat tipovačku?

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: a ve finále dva kanáry.... takže už 15.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Tak Brenda už trhla svůj rekord 12 vyhraných utkání v řadě co měla na jaře v Mexiku. Dneska v Maďarsku 13. vítězství.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam