• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: do baru přijde Jabeur, Džabúr, Džabúrová a Džábirová a objednají si dohromady jednu sklenici piva.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: já ji věřil i proti Jabeur, to je totiž favoritka na baterky... Tyhle vycházející hvězdičky typu Noskové jsou navíc vždycky na začátku strašně hladové.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Nosková - Džábirová 6:3, 1:6, 6:3
    Co to je zase za překlad? 🙈
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: Husty proti Azarence jsem jako i veril, proti Jabeur uz ne, tak zitra treba zase prekvapi 🙂
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Noskove cil pro nadchazejici sezonu bylo dostat se do top100... po prvnim tydnu ji dle live zebricku nalezi 56. misto :D
    a behem jednoho tydne ziskala skalpy Kasatkiny, Azarenky a Jabeur. proti Sabalence to na vitezstvi uplne nevidim, ale to jsem nevidel v zadnym z tech predchozich zapasu taky
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    zas to dokazala! neskutecny :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Každopádně největší otazník AO máme zodpovězen

    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Jj, Noskova jede :) (uvadel bych radeji vzdy i prijmeni, pri mnozstvi talentu v soucasny vlne mladejch ceskejch holek na wta okruhu jsou jen krestni dost zradny :D )
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Super, Linda porazila Azarenku!!! ;-)))))
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Hm, Nadal zas dneska prohrál. To fakt moc na obhájení titulu na AO nevypadá...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: tak loni AO (díky absenci Srba, pravda) vyhrál... Plus se teda sice už rozpadá, ale stejně pořád dost vyhrává. Kurz 13 mi teda přijde výrazně přestřelený... Jedině snad ty poslední prohry z podzimu to můžou vysvětlit, jak tak na jeho poslední zápasy koukám. Když se ale zase naopak dívám na jeho poslední prohlášení, tak mluví hodně optimisticky a tu loňskou trofej chce zkusit obhájit.

    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: Na AO nebude nikdy favorit kor s jeho zdravotnim stavem a tim, ze je zase starsi, takze to dle me i odpovídá. Loni taky nebyl hlavni favorit.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Kurz na Nadala na AO je 13, co se děje? Chápu, že Djoker je favorit, ale Nadal umírá?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    🤑🤑🤑
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: zatím to vypadá spíš na scénář Ybuko ;-)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já jsem jak známo uctívač svaté statistiky, takže ji obětuji kozla i dnes ✌️✡️🔱 Haluze se stávají pořád, ale šanci má Srb slušnou.

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: já bych si vsadil na Caspera, pokud na někoho. Ale já mám chorý mozek :-D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: Novák má každopádně lepší šňůru vítězství a koukám ho v posledních měsících dostal jen stoupající Rune, Auger a Nadal . Počkám na lepší live kurz, tohle vypadá jako tutovka.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    H2H pro Djokera. Ruud má ale docela formu a kurz 4,1 na něj je totální přestřel... Asi tak :-D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Kdo vypadá na výherce Turnaje mistrů? Chvilku jsem to nesledoval, ale asi Djoker, žeaano...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam