• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Viděla jsem pár minut prvního dílu a těmi "představovačkami" mě to moc neoslovilo. Jak se jako prvnímu začali věnovat debílkovi Kyrgiosovi, tak mě přešla chuť to sledovat. Je to fakt dobré? Stojí za to toho psychotika přetrpět?
    DUKON
    DUKON --- ---
    pry dobreeee
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    BIOBOID:
    tady to je jeste detailneji





    ad novak - mam k nemu naprosto ambivalentni postoj. Nektery veci me na nem strasne serou (covid, mirny uplakanstvi, cela afera okolo Imaze, herni styl) ale na druhou stranu kdyz posloucham jeho rozhovory, debaty apod...tak mu vlastne rozumim a fandim. Treba ten projev ted po vyhranym AO byl proste skvelej. Evidentne ma dost velkej respekt od ostatnich hracu, je to naprostej profesional, umi si ze sebe udelat srandu. Kdo hral nekdy tennis tak vi jak je ten sport strasne mentalne narocnej a on v tomhle vsechny hrave predci...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já bych s hodnocením počkal do konce všech dob.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Je Novak Djokovič nejlepší tenista všech dob?

    12 hlasy od 12 respondentů
    • 33.3% / 4 hlasy
    • 66.7% / 8 hlasů

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    BIOBOID: Hmm, ne!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    BIOBOID: já si u tohodle vždy kladu otázku, kolik finále ATP bylo na antuce ;-)
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Lhář, podvodník, neonacista a šiřitel konspiračních teorií. Zajímavé nálepky, o tom jsem dosud neslyšel. Jen si pamatuju, že se snažil dostat do Austrálie a prokazoval tam nějak prodělanou nemoc, pak nějaký fotky z párty z té doby, ale toť vše.

    Když si odmyslíme morální profil z vašeho úhlu pohledu a podíváme se na to nezkrvavenýma sportovníma očima, tak se asi shodneme, že už teď je to tenista s nejlepšími výsledky historie, tzn. nejlepší tenista všech dob. Nebo?
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Myslím, že Nadal už Paříž nevyhraje. Djokovič získá grandslamů asi ještě několik. Ale stejně je to ubožák, kterého budou Federer a Nadal vždycky převyšovat.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BIOBOID:
    - prokázaný lhář a podvodník
    - spojení s neonacistickou scénou
    - šíření konspiračních teorií


    Co ještě chceš?
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    PAN_SPRCHA: Proč je Djokovič podle tebe morální nula? Že se nechtěl nechat očkovat?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BIOBOID: Nadal vyhraje v Paříži a bude zas králem.

    I když to je už teď spolu s Federerem. Djokovič může vyhrát kolik titulů chce, ale je to taková morální nula že se mu tím ty tituly mažou
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    ROMI: O GOATu je rozhodnuto…

    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak jsem tipl spravne oba vyherce 😄
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Tudududum...

    Djoković vyhrál Australian Open
    https://denikn.cz/minuta/1068923/
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: dávám Srba, ale sázím na Řeka;)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Finále ženy


    Instrukce:
    Tentokrát pouze jedna správná odpověď ;-)

    11 hlasy od 11 respondentů
    • 36.4% / 4 hlasy
    • 63.6% / 7 hlasů

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Finále muži

    15 hlasy od 15 respondentů
    • 60.0% / 9 hlasů
    • 40.0% / 6 hlasů

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    --prosím o diskuzi bez vzájemného urážení ID--
    DUKON
    DUKON --- ---
    NIMBUS: Djokovič je pčece odjakživa srbský nácíček. A celá ta jeho anti-vax šaškárna krásně zapadla do jeho profilu sporťáka/kokota bez většího morálního kreditu a intelektu... Historie jej bude vedle Nadala a Fedexe pravděpodobně časem opomíjet, pokud se ještě časem víc zesměšní a zdiskredituje. Ano v tabulkách bude navždy zapsán, ale to bude tak asi vše....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam