• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Btw, byť z dřevních dob, tak Kája má před finále H2H 2:0. Just sayin
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Skvelej match. Na twitteru tennis stats pisou, ze tim zvysila svou bilanci s top3 hrackama na 5:0, tak snad v sobotu tuhle dominanci jeste posune. A snad hlavne konecne vydrzi chvili zdrava, protoze ma na nejvyssi spicku.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: no.....jako zcela upřímně jestli to druhé semifinále dopadne nějak rychle tak nemá Muchová moc šanci to fyzicky utáhnout.
    Po tomhle bude ještě tři dny tahat nohy za sebou
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JOPS: Mukova neskutečně, s tímhle může klidně to finále vyhrát.
    JOPS
    JOPS --- ---
    no, ta Muchova je docela solidni narez :)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    NIMBUS: Snad tu urvanou cuzu da...:)

    Jinak zejtra predcasny finale. Netusim jestli dzoker dokaze najit nakej recept na alcaraze..
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já už omdlívám za ně!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: a teda pěkně se drží.....škoda těch pár smolných míčů
    JOPS
    JOPS --- ---
    PAN_SPRCHA: Myslíš? okej, může být, tohle mě nenapadlo
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JOPS: ona řvala kvůli té pozornosti co se na ní najednou obrátila. prostě mladá holka a najednou se na ní všichni sesypou a ukazujou si na ní, tak rupla. Jak vidíš že se snaží rozdýchat, to není fyzický ale psychický pláč, čím víc se to snaží zastavit, tím víc je intenzivnější.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ZBYNEK: ty vole, ona rve? dyk to byl jenom uklizenej balonek do rohu, kde bohuzel ke smule tenistky stala tahle urvana nána...

    Horsi jak fotbalisti...
    KERB
    KERB --- ---
    alkac je ted jak namazanej stroj, ale djokera nikdy neodepisujme
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Byl dobrej, ale s Djokovičem to bude dlouhej zápas. Tsitsipas mě pobavil svým předzápasovým medailonkem, kde tvrdil, že se na kurtu cítí jako umělec, což platilo pouze v prvním gemu,kdy zahrál 3 ze svých 4 es celkem. Každopádně ve třetím setu Alcaraze breaknul a bylo to vyrovnaný, prohrál v tiebreaku.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Alcaraz hraje zatim silene, jsem zvedavej jestli ho Djok zastavi nebo ho taky prejede jak nic :) zatim to vidim, ze ho prejede :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Kája v semi!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZBYNEK: při trefě do kohokoliv na kurtu mimo hru je diskvalifikace automatická ne?
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: Loloti no a Bouzkova u me klesla
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Tohle mi na diskvalifikaci připadne už trošku přehnané...

    French Open: doubles pair disqualified after stray shot leaves ball girl in tears
    https://www.youtube.com/watch?v=MzRsBu5xKgQ
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    NIMBUS: Nešlo by tu tipovačku nastavit tak, aby se ukazovaly výsledky okamžitě?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Na nástěnce tipovačka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam