• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KERB: Myslis jako jestli vyhraje jeden nebo druhej?
    KERB
    KERB --- ---
    a tipovačka na us open nebude?
    KERB
    KERB --- ---
    SLAMITCH: přesně, vávra jel jak dráha, to už je ale dávno pryč ... ale ten bekend nelze nemilovat .)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Musetti není moc typ na rychlý tvrdý povrch. Letos má skóre na tvrdým 3-8. Tam se to dalo čekat.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a Musetti prohral s nejakym Droguetem, s kterym bude hrat ted mladas, takze sance tam je nma dalsi postup
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    za to s leheckou to je nejaky nahnuty...
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Kuba Mensik postup do druheho kola, frajer, hraje paradne.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    V sestavě Evropy rusák? :-(

    Laver Cup odhalil složení letošních týmů, Evropu povedou Rune s Ruudem - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/laver-cup-2023-nominace.A230823_193052_tenis_ald
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Jo, ten live ranking je super :) a zapas byl taky. zapnul jsem to sice az na treti set, ale bylo super videt, ze Karolina ma celkem formu a veri si, to se pred US open hodi. A kdo vi jak zitra, prvni finale tisicovky, poprve zaps proti Gauff :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Karolína Muchová porazila Sabalenku a je poprvé v TOP 10!

    Pohled na Live ranking je fakt skvělej: 9 + 10 + 11 + 12 :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZBYNEK: spíš se to od začátku týdne natahuje jak prší tak už je ten program moc těsný
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Netušíte někdo víc o skreči v deblu Vondroušová+Muchová? Obě pokračují v singlech, to si jako holky chtěly pošetřit síly na singl?
    DAVES
    DAVES --- ---
    SLAMITCH: Mně se v týhle souvislosti vždycky vybaví vítězný úder kolem sítě ve finále French Open proti Djokovičovi...
    A přesně, ten backhand!
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    To je nostalgie. Na Wawrinku mám svělý vzpomínky, jak tehdá (2014 - 2016) najednou dostal fazónu, začal kosit velkou trojku a tři roky po sobě si dal každej rok jinej grandslam. Byl jak zjevení a navíc jeho tenis byl naprosto famozní na koukání, jak dával ty masívní ale naprosto přesný děla. Plus one-handed backhand. Och :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak nevyslo to
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Wawrinka to má rozjetý ve finále v Umagu.
    Už tam jednou vyhrál......v roce 2006.

    Naposledy vyhrál turnaj v roce 2017
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BIOBOID: škoda no....ten příběh neměl happy end
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    PAN_SPRCHA: .... a s ní prohrála....
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Se mi líbí Ukrajinka v Budapešti. Vyřadila tři Maďarky, včetně té krávy co mazala otisk míče, řekla divákům že se chovají jak kokoti a došla do finále proti Rusce i když ji pořadatelé naložili dva zápasy v kuse
    ROMI
    ROMI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam