• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MARCELLE: prepaleny mliko by nemelo chutnat nakysle... spis ma takovy divny aroma.. jinak to s tim prilozenim ruky na nadobu s mlekem je nejlepsi osvedceny figl kterej sme i brali na skoleni v coste.. kdyz nemas teplomer ,)
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    AHASVER: mozna je to mlikem. jake pouzivate? pomaha mi drzet dzezvu zespodu v dlani, jakmile zacne lehce palit do ruky, koncim se slehanim :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    mohl by mi někdo ze zdejších profíků poradit, co dělám špatně, když vyrábim relativně ok kafe, ale mám takovou hořko-kyselou pěnu? nechutná/nepřijde mi to vyloženě jako přepálený, tak jsem z toho takovej rozpačitej, ptže pár kafí bylo ok a najednou pár za sebou ne :-/
    díky
    JELLY
    JELLY --- ---
    PETUSH: tjn..:)
    PETUSH
    PETUSH --- ---
    JELLY: njn.. tak tam vypadaji ty male barky ale cafe se tam daji najit fakt i moc prijemny.. je to holt jinak no.. u nich je to s tou vodou taky asi vic otazka bezpecnosti.. nekomu ju nedat v tech vedrech.. to si asi nikdo nedovoli..
    jinak klasicky je dost velky rozdil mezi mestem a mensim mestem a vesnici (jako tady..) ale dost OT:)
    JELLY
    JELLY --- ---
    PETUSH: na druhou stranu tady maj kavarny aspon prijemnej interier a ne plastovy umasteny stolky, nemluve o tom ze tam nekvaknou anglicky...
    PETUSH
    PETUSH --- ---
    TAP: njn, holt to jeste neni jako ve spanu, kde kdykoli ti v podniku musi dat na pozadani sklenici vody z kohoutku...
    TAP
    TAP --- ---
    TEA_OF_CUP: a davaj ho pekne se sklenkou vody :). co fakt nemam rad, kdyz si ke kafi clovek musi objednat jeste trojku bonaquy nebo podobny srandy...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEA_OF_CUP: kafe moc dobrá lavazza, většina z obsluhy jí dělá poměrně poctivě
    TEA_OF_CUP
    TEA_OF_CUP --- ---
    PETUSH: za shakespeare a synové se přimlouvám, tam je to fajn, moc příjemný prostředí. ale kvalitu kafe nevím, pila jsem čaj :)
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    IKARIE: tak potom napis, jak to dopadlo:) Ja tam byla naposledy v rijnu a fakt-uz-ne:)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ALTAIYA: rada bych, abych to mohla nejak hajit, ale nemuzu, vim, jak to tam pred pulrokem vypadalo sama moc dobre.
    osobne si myslim, ze to byla otazka penez, slaby dva roky, setrilo se asi na vsem, v lete se pravidelne stavalo, ze byla natriskana zahradka, dole vsechny tri velke mistnosti plne a byla jsem tam sama. stihat to neslo...

    (ale tomu menucku dam sanci, majitel, ten blondak, vari fakt skvele)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    to by mě tak zajímalo, čím to je, že většina kaváren buď (v lepším případě) stagnuje nebo se zhoršuje... osobně radši budu platit vyšší cenu za udržení komfortu a nemám pocit, že jsem mezi návštěvníky kaváren sám...
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    IKARIE: V cafe 04 kdysi bylo dobre prostredi, dobra kava, dobre toasty a jeste lepsi babovka. Obsluha se me neptala ctyrykrat, co chcu, bo to nezapomnela, nakratko ostrihany blondak rozdaval usmevy. Kava se servirovala s vodou a mlekem ve sklenickach zvlast.
    Ted, co to prestaveli, je tam hlucno, protivno, baba mi furt stoji za zadkem a stejne nakonec nevi, o co jsem ji pozadala, kafe je nedotazene a spatne naservirovane, babovka susena (ach, kde je to zdobeni slehackou a cokoladovym toppingem:(( ), mala a hnusna. Tahle kavarna u me propadla. A to jsem ji mela kdysi z tech brnenskych nejradsi.
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    AHASVER: jop, korunni stopro, ale myslim, ze obe.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ELSEVIER: i v tý v korunní?
    v tom případě zrovna jí přidávám hvězdičku, bydlet poblíž, tak asi spíš zavítám ke grébovce, ale sem bych taky tu a tam určitě hodně rád zašel
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    v dobry trafice se uz dobre pul roku nekouri

    a jak jste se bavili o te hudbe tak jsem ted byla v nove otevrenem mysakovy ve vodickovy a vsechno bylo tip top, pekny dobry kafe, obsluha, ale v ty celkem nobl secesni kavarne hrali strasne nahlas nejakou rockovou muziku a to bylo vazne jak pest na oko. pozdeji to teda aspon ztlumili, ale stejne se tam ta hudba fest nehodila
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    pro brnaky - v cafe04 na veveri, kde jsem pracovala, zprovoznili od 1.1. kuchyni, takze se vari - majitel byl gurman, bude si to myslim hlidat dobre - jeste jsem tam nejedla, ale urcite v tydnu zajdu minimalne na menucko.
    http://www.lunchtime.cz/cafe-04/#jidelni_listek
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    PETUSH: není :) (jestli je pokaždé na shakes)
    jsou i kavárny, kde se do rána nechlastá jak prokopnutý :)
    PETUSH
    PETUSH --- ---
    AHASVER: :) tak to tak je pokazde ne? kuchar vari fakt super.. ale holt si pockas... ale pani se strasne omlouvala a ze se pry vycvici:))) tak uvidime..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam