• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ELSEVIER: aha, dyť to je adria...
    no, já se divil, jak to může přežívat, ale nikdy jsem tam nebyl. podle mě na tom šlo dost poznat, že se tomu nikdo nevěnoval. a taky tomu moc neprospělo prostředí, křižovatka, která by potenciálně mohla bejt atraktivní a mít svoje kouzlo, ale je uprášená, s velkym množstvim aut...
    ale je to škoda
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    arco u masarycky..
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    arco na jungmannově náměstí? tyjo (no, ne, že by se bylo čemu divit, bylo to tam hrozný, ale prostor super)
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    no arco uz zavreli...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    (a teď samozřejmě u myšáka a erhartova cukrárna, ale oboje jsou cukrárny)
    NYCK
    NYCK --- ---
    v podstate klasicke kavarny v pze, ktere maji svou historii, a kam stoji za to jit si posedet..
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    NYCK: no a cos tim teda myslel?
    kavárenský dům ve smyslu optikuse je třeba v jirečkový a tak...
    specifikuj!
    NYCK
    NYCK --- ---
    AHASVER: velky dik!
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Je fakt ze obsluha ji dokaze pekne zprasit, ale kdyz vse funguje jak ma a surovina je taky jaka ma bejt tak i uplnej neumel kterej ho nikdy nedelal dokaze uvarit dobry presso!!Nemluvim o mlecnejch specialitach...Tam uz je to o necem jinem!
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Dyk sem rikal ze se kavou a jeji spravou aby byla takova jaka ma bejt zivim..Sice ji neprodavam a nevyrabim, ale to tu kavu dobrou nedela(((:
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    OPTIKUS: aha :)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    V imperialu mame technoligii a prodavame tam kavu..ZAjdi a dej vedet jak ti chutnalo(:
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    NYCK: nevím, co jsou "kavárenský domy", ale více nebo méně autentický kavárny jsou ještě imperial (na poříčí), orient (u černý matky boží), černá labuť (myslím, na poříčí), a na poříčí ještě jedna, naproti palladiu, nepamatuju si jméno
    a pak by se asi muselo zapátrat ve starym městě, nic moc už mě nenapadá
    NYCK
    NYCK --- ---
    Ahoj milovnici kavy, potreboval bych poradit.. pisu ted nejaky clanek o klasickych kavarenskych domech v Praze a chci poprosit, zda byste mi mohli napsat, ktere znate.. Ja jsem zatim navstivil jen Slavii, Louvre a Narodni kavarnu, takze mimo narodku tato mista neznam. Budu vdecny za kazdou pomoc. Diky
    LAVA
    LAVA --- ---
    i když tohle uz je asi trochu OT...
    LAVA
    LAVA --- ---
    MARCELLE:ale docela by me zajimalo, jaka ta statistika stridani personalu je...schvalne, pamatujes si jmena vsech holek, co artem za dobu, co pracujes, prosly?
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    LAVA: taky jsem tam byla ten den (jako host) bylo to tragicke, uznavam. zaucovala se tam nova holka. cekala jsem na couscous 40min a pak dalsich 10 na kavu :(
    nevim, jestli je to se mnou vyhra, dost zalezi na tom, s kym pracuju, kdyz je samostany a sikovny tak vse ok. kdyz moc ne, tak jsem z toho nervozni a taky mi to nejde. v kazdem pripade upravim nastenku. opravdu zalezi, na koho tam clovek zrovna narazi.

    VIRUS31: je tam.
    LAVA
    LAVA --- ---
    kdyz si ctu svuj prispevek, tak bych mela jeste dodat, ze katastrofalni obsluha = pomala a zmatena (a samozrejme ne vsechny barmanky), holky jsou mile,snazi se a vím, že to není nekdy jednoduche (já taky nebyla žádný zázrak), ale připadá mi, že je to nejvetsi a zakladni problem bakaly..
    anebo mam proste jen smulu a dostavam studeny kafe, spaleny toasty a velkou kofolu misto male jenom ja...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Mozna trochu ot, ale.. byli jsme na rychlokave v retezci Costa cafe. Nejspis se tahle "kavarna" vyskytuje pouze v obchodnich centrech. Nezaznamenal jsem jedinej plus. Nicmoc preso za pade, nalesteny sladkosti, selfobsluha jak v kantyne, mliko lejou primo do hrnku, personal nevi co prodava.. dmnc pro sampony, ktery asi kvalitu neresi. Musel jsem si ulevit :)

    MARCELLE: je tam wifi?
    LAVA
    LAVA --- ---
    a nebo tam budu chodit jen, kdyz bude mit MARCELLE: směnu:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam