• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    VANOCKA:
    www.kafevemeste.cz viz o pár příspěvků níže...

    kolem staromáku:
    Kavárna Řetězová, Kavárna Montmartre, Týnská lit. kavárna; nouzově lze i Indigo

    kolem václaváku:
    Vesmírna, Kávovárna (trochu průchoďák) a kavárna Unijazzu

    kolem národky:
    viz níže - Rybka, 14, Jericho (tam jsem nebyl), Verlyba
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    Najdu nějakou kavárnu v centru kde je levné (tak 40)a dobré Laté a je tam zajímavé prostředí ?? děkuji :)
    BOO
    BOO --- ---
    SUPEREGO: badtrip ;) ta starsi.. co je lina delat toasty
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BOO: teď nevim kterou myslíš, jedna vypadá na goodtrip a druhá na badtrip :D
    BOO
    BOO --- ---
    SUPEREGO: .. ta druha je takova vzdycky jak zfetovana :)) kazdopadne.. vyplej proud byl skvelej, no.. lidi sli na zachod a svitili si mobilem, no :)) na romantiku jak delany :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    jinak k té 3+1: Mají stránky, viz [ KFF @ Co je v Praze zadarmo ]

    a tohle znáte? http://www.kafevemeste.cz/
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BOO: vyplej proud musel bejt super!

    V Rybce mě nedávno potěšila jedna z číšnic - pokud vim střídaj se tam dvě, jedna taková s věčnym úsměvem na tváři (až chvílema vypadá jak Joker z Batmana) a druhá taková... asi ta o který mluvíš.
    Ta nepříjemnější se ptala mojí dívky, jestli si něco posledně v kavárně nezapomněla. Byli jsme tam naposled tak... měsíc předtim. Po chvilce hádání co jsme asi tak mohli zapomenout nám prozradila, že blok :) To si mě získala, nechala tam ležet obyčejnej papírovej blok měsíc jen pro případ, že bychom se ukázali znova a když nás viděla, ještě se připomněla. To je na holku, která vypadá že jí celá kavárna má vlézt na záda docela slušnej nadstandart.)
    BOO
    BOO --- ---
    SUPEREGO: mi připomíná.. včera jsem byla v rybce.. a říkám 'horkou čokoládu', mám ji tam ráda.. a číšnice se hrozně napýřila a pyšně se zeptala "kterou? teď máme totiž snad dvanáct druhů!" :D :))

    ale pak ovšem vypli proud... světlo, hudba.. nic. lidi zůstali sedět ve tmě, ok, vpoho.. ještě hodinku jsme tam byli, pak jsme šli.. a snad nikomu to nepřišlo divný :)) a na ulici nás ozářily pouliční lampy...
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    GEISHA: taky stejna zkusenost. Uz jim sanci nedavam. Ale dalo se tam platit stravenkama, coz mi ted trochu chybi.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BOO: ve čtrnáctce jsem teda už tak půl roku nebyl, ale vždycky mi tam iritoval ten číšník s culíkem. pokaždý jsem měl pocit že ho obtěžuju.
    já v kavárně nejvíc dám na osobní přístup - když vim jak se jmenuje ten kdo mě obsluhuje, když se mnou ten člověk prohodí pár slov, to dělá divy. Třeba novej vedoucí fra se mi záhy představil a nabídnul tykání. To je způsob jak si udržet příznivce!
    V souvislosti s tim by stálo za to pochválit druhýho číšníka ze 14, kterej taky nikdy nezapomněl prohodit pár slov, poptat se na život a takovýty obvyklý kavárenský řeči. Super.
    BOO
    BOO --- ---
    GEISHA: prijd si do prahy do cafe 14 :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TESKERA:
    Mezzanine na Údolní je super. http://www.cafe-mezzanine.cz/
    Sunakashi v Perpetuu je jak kdy - záleží kdo je zrovna na barem. Je to tam docela malé.
    Caffe Avia na Botanické - úžasný a navíc s kulečníkem. http://www.aviacafe.cz/

    Byla jsem otestovat chráněnou kavárnu Anděl na Gorkého a jako dost špatný. Dostala jsem podivně zatuchlý mošt, kafe hnusný (a to i přestou,že mají výběr z platnážních káv, bylo už dlouho namletý a nějak divně udělaný) a celý takový nějaký šejdrem. Myslím že by měli povinně pořádat exkurze do Vesmírny v Praze.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SUPEREGO: no, ta "moje" je stredni bruneta :) nepovidava, usmevava
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    LEDWINKA: tušim že ne. z 3+1 je tu jen ta KFF


    AHASVER: myslim že ne, ta "moje" je vysoká, blonďatá, hubená a povídavá .)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    LEDWINKA: hahaha, seznamka :)
    mluvíme všichni o té, co se jmenuje bára?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    jo, je tam moc hezkej interiér. takový příjemný oldschool, vzadu nekuřácký salonek, který se ale po dohodě se vstřícným šéfem dá zakouřit.

    jinak promítání jsou tam tematicky laděná na měsíc do předu, dělá je id KFF a propaguje v auditku [ Co je v Praze zadarmo ]

    tedy: Kavárna 3 + 1, Plaská 10, Praha 1 Újezd
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SUPEREGO: tam jsem nikdy nebyl, ale píšu na seznam. pokud se nepletu, je tam hezkej interiér (nebo pletu?)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    AHASVER: ta holka tam přešla ze 3+1, což je taky super kavárna v Plaský na Újezdě. Pravda že trochu drahá, ale má dobrou atmosféru a v neděli se tam pouští filmy zdarma, velmi kvalitní obvykle
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    kavárna v doxu
    - šílený kafe, zima, podivně prázdno a neútulno (při designbloku tam aspoň viselo něco na stěnách)
    + velmi příjemná kavárenská muzika, velmi sympatická a příjemná obsluha, výhled
    SPACEPIONEER
    SPACEPIONEER --- ---
    KATIA: pravda, volil bych raději něco mimo tuto notoricky známou ulici...
    KATIA
    KATIA --- ---
    SPACEPIONEER: ja mam rada cernou hvezdu na stodolni, ale to asi neodpovida tvoji predstave ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam