• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    SUPEREGO: Poprve jsem to videla jako samozrejmost pred tremi lety, babi si to pochvalila, ze je to jak za jejich mladych let ve Francii a ja na to koukala jak spadla z topolu, proc jako voda, kdyz jsem chtela kafe. Babi mi tehdy rekla, ze je dobre vypit kus vody pred kavou, aby bylo cisto na jazyku a spravne se vnimala chut kavy, ale prislo mi to uvalene...
    Jak je to posledni dobou skoro vsude, tak uz mi to nedalo a musim se ptat:)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ALTAIYA: protože kafe dehydruje, tak je dobré doplnit po jeho vypití trochu tekutin... spíš je trapné, že neservírujou vodu zdarma automaticky všude. o to je však milejší, když jsem tuhle ve fra vodu dostal, pak jí chtěl /automaticky jako v českých kavárnách/ platit a barmanka se na mě dívala jestli jsem se zbláznil, že "je přece samozřejmý dostávat vodu v kavárnách zadarmo"
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    Hele, mozna blba otazka, ale..... proc se vlastne serviruje ta voda?
    BARU_NA_BARU
    BARU_NA_BARU --- ---
    VANOCKA: JO JO souhlasim, je to tam příjemné a pan poltář je naprosto výborný představení!!!!!
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    GEISHA: je to totalni namyslena pizda co te poleje kafem a jeste te serve ... ja kvuli ni prestal do spolku chodit a stejne tak par mejch kamaradu
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    BOO: já tam byla jen jednou na Panu polštáři který tam hrály kamarádi a jinak jsem tam jednu dobu chodila si sednout po treningu se šermířema každé tuším úterý večer :)
    BOO
    BOO --- ---
    VANOCKA: anoo :)) a k tomu je to moje nejoblibenejsi divadlo
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    Včera jsme byly v divadelní kavárně Na prádle http://napradle.cz/ celkem příjemný interier spojený s galerii. Točená kofola ,teplá jídla od po-pa,příjemná obsluha ,až bude hezké počasí zahrádka . ráda se tam budu vracet :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    dneska jsem byl v leica gallery kavárně a není moc co vytknout...
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Tak mě napadá, když je dneska ten první jarní den - jaké kdo znáte v Praze dobré kavárny se zahrádkou (kromě Dobrý trafiky, tam se všichni nevejdeme :-) )
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    ale jinak je to tam dobry..

    TESKERA
    TESKERA --- ---
    GEISHA: tak to jsi tam asi zrovna nemela mensi, cernovlasou servirku.. :-/
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    BARU_NA_BARU: na to jsem nedavno koukala, co to je.. tak to nekdy dorazim
    BARU_NA_BARU
    BARU_NA_BARU --- ---
    Přijďte ke mě...mini kavárnička na Albertově, CAFÉ 89 (botičcká 10), ceny jsou tam myslim velmi dobré, studentské a ráno od 10 do 12 snídaňové menu za 50(horký nápoj, džus plus palačinka/toust/muffin/ a spešl kocovinové utopenec a pivo) to je prima, ne?:)
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    a co nova nekuracka tungsram, brno?
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    http://www.souk.cz/?p=106
    hezky clanek o zanovni kavarne/ restauraci AVIA v brne. aneb jak se tvori menu.
    az budete mit cestu do brna, zastavte se :)
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    BOO: tak zase clovek si vetsinou uz vychyta podniky ve kterych delaji to kafe alespon obstojne a chodi tam, nebo alespon tady v praze je urcite kam zajit na dobry kafe. mozna je to na malych mestech horsi
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    JAk to???Presso= espresso
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    OPTIKUS: já přestávám nějak chápat tvůj češtin (resp. působí mi to velké obtíže)
    "NEverim tomu ze tady neudelaj presso jak ma byt??"
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    BOO: Prsi????? (((((((((((((((:
    KATIA
    KATIA --- ---
    BOO: mne to pripomnelo, jak mi ve slovinsku absolutne nechteli verit, jak se v CR dela "turek", to jim prislo nechutny - kdyz uz kafe doma a s 'logrem', tak potom teda dzezva......
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam