• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    nevite o prazsky kavarne, kde maji monopoly (tu spolecenskou hru k zapujceni)? .)
    CRISTINA
    CRISTINA --- ---
    kavárna 3+1
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    doporucite v pze kavarnu, kde servirujou barbera coffee? zatim vim o kavarne melissa u ipaku.
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    GEISHA: samo to melo byt tobe .o)))
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    viz voda ke kave.. voda se dava take na vyplachnuti ust po jakekoliv kave, at po turecke, latecku ci capuccinu.. info dle barmansko-kavarenskych pravidel .o))
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    TESKERA: neco podobneho viz ID KRAKI
    BOO
    BOO --- ---
    ted me napada, ze v coffee heaven si clovek muze tu vodu natocit sam u tech pultiku.. jen tak mezi reci
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Tam je tolik mlika ze vodu netreba!(:
    TESI_JR
    TESI_JR --- ---
    ahojte, mam dotaz, tady to vsichni urcite budou vedet..:) ke kave je voda samozrejmost, ale jak je to s capuccinem ci lateckem? diky
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    AHASVER: Leica >> dík za tip.
    A já si nelibuju v prskání na "ty naše blbý kavárny oproti těm skvělejm zahraničním", ale tohle mě opakovaně zaráží. Měla by to být samozřejmost.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    (nebo spíš, dělá to poměrně málo kaváren, ale snad všichni podporujeme ty, který to dělaj, tím, že do těch ostatních nechodíme:))
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ale no tak, zas to nedělá tak málo kaváren. nebo aspoň já se snažim chodit do těch, co to dělaj

    každopádně, specialita mojí naposled oblíbené kavárny, leica gallery café, ke kafi dávají filtrovanou vodu, ve který si plavou nějaký bylinky a citrony, a ta voda je nádherně osvěžující
    BARU_NA_BARU
    BARU_NA_BARU --- ---
    ALTAIYA: tim se pozná dobrá kavárna, když ti dají sklenku vody ke kávě...:)
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    SUPEREGO: Poprve jsem to videla jako samozrejmost pred tremi lety, babi si to pochvalila, ze je to jak za jejich mladych let ve Francii a ja na to koukala jak spadla z topolu, proc jako voda, kdyz jsem chtela kafe. Babi mi tehdy rekla, ze je dobre vypit kus vody pred kavou, aby bylo cisto na jazyku a spravne se vnimala chut kavy, ale prislo mi to uvalene...
    Jak je to posledni dobou skoro vsude, tak uz mi to nedalo a musim se ptat:)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ALTAIYA: protože kafe dehydruje, tak je dobré doplnit po jeho vypití trochu tekutin... spíš je trapné, že neservírujou vodu zdarma automaticky všude. o to je však milejší, když jsem tuhle ve fra vodu dostal, pak jí chtěl /automaticky jako v českých kavárnách/ platit a barmanka se na mě dívala jestli jsem se zbláznil, že "je přece samozřejmý dostávat vodu v kavárnách zadarmo"
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    Hele, mozna blba otazka, ale..... proc se vlastne serviruje ta voda?
    BARU_NA_BARU
    BARU_NA_BARU --- ---
    VANOCKA: JO JO souhlasim, je to tam příjemné a pan poltář je naprosto výborný představení!!!!!
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    GEISHA: je to totalni namyslena pizda co te poleje kafem a jeste te serve ... ja kvuli ni prestal do spolku chodit a stejne tak par mejch kamaradu
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    BOO: já tam byla jen jednou na Panu polštáři který tam hrály kamarádi a jinak jsem tam jednu dobu chodila si sednout po treningu se šermířema každé tuším úterý večer :)
    BOO
    BOO --- ---
    VANOCKA: anoo :)) a k tomu je to moje nejoblibenejsi divadlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam